şükela:  tümü | bugün
 • gitmek veya boşanmak isteyen kadını, her ne türlü argüman olursa olsun, durdurmaya veya caydırmaya çalışmayı bir erkek olarak anlamıyorum.

  "çok seviyorum"lar anlamsız olur. karşılık bulamazsan içinde yaşarsın, zamana işini gördürürsün. gitmek isterse edebinle yolcu edersin.

  tehditler, bıçaklamalar, öldürmeler... erkek bu kadar gururdan yoksun olmamalı.

  şarkıda geçtiği gibi: sizi de bir ana doğurmadı mı?/analara kıymayın efendiler
 • araştırmadan başlık açan yazarların sözlükten uçurulması kampanyası başlatılması gerektiğini düşündürtmüştür. üç günde bir eski konulara geri mi döneceğiz beyler ? bir kadın ağlayarak video çekse bazıları dünyanın düz olduğuna da inanacak demek ki sorgulamadan. yok size yardım falan.
 • her hıyarım var diyene tuz alıp koşmayın be gençler. kadın ağlıyo diye ama bu adam canavar demek mallık göstergesidir. ne olup bittiğini biliyor musunuz? kadının belki gerçekten psikolojik sorunları var. hakim sen mi olmak istiyorsun? o zaman hukuk bölümünü bitirip sınava gireceksin.
 • herhangi birimizin başına gelse "çok önemli iddialar. mutlaka araştırılmalı" demek yerine "mutlaka yalandır" kanısına varılacağını gösteren video.
  yalan olsa da araştırılmaya değmez mi?
  ekleme: (bkz: kadına şiddette nasılız istatistikleri)
 • ulke gercegidir. iliskinin sonundaki tehdit, baski, psikolojik siddet hic sasirtmiyor maalesef. ayriligi kabullenemeyenler, "ama guzel zamanlarimiz vardi"cilar, "evine gelirim, calistigin yere gelirim. ayrilamazsin"cilar, " aramizda olanlari anlatirim"cilar, "kendime zarar veririm"ciler, "sana zarar veririm"ciler o kadar cok ki... iliski bittiyse ortada cozulemeyen problemler var demektir. bunu bir kabul etmek gerek en basta. problemli bir seyi surdurmenin de anlami yok. keske herkes bunu kabullense de taraflar kendi hayatlarina huzurla devam edebilseler.
 • neyin ne bok olduğunu bilmeden duyar kasmalar başlamış gene. ne biliyorsunuz kadın belki de gerçekten sorunlu? belki de daha kötüsü sorunlu değil ama aylak olduğu için sosyal medyada duyar kastırıp çocuğunu almaya çalışıyor?
  (bkz: apple airpods)
 • edit: aşağıdaki arkadaşa mesaj attım o entrylerimi göster kadına şiddeti meşrulaştırdıysam ben de bileyim diye ilginçtir cevap veremedi. umarım dersini almıştır da başkalarına musallat olmaz.

  ekşi sözlük tarafından 40-50 saniyelik bir video ile akli sağlığı yerinde olduğuna kanaat getirilen kadının dahil olduğu olay. hakkında 200 başlık daha açılmasını talep ediyorum bu kadarı yetmez. mahkeme kararına rağmen 20-30 yıldır çocuğunu göremeyen erkekler var onlar bu kadar olay olmuyor sırf kadın ve ağlıyor diye ne duyar kastınız. alt tarafı hastaneye gidip akıl sağlığının yerinde olduğuna dair belge alacak bu kadın abartmaya gerek yok. kalanı için;

  (bkz: #72527339)

  hayır bir de diyor ki o kadar üzüldüm ki başlık açtım. keşke önce aramaya güvenseydin. olayın bu şekilde gerçekleşmemiş olduğu ihtimalinin farkında olmasına rağmen taraflı başlık açması da ayrı hoş olmuş.
 • benim şöyle bir tahminim var. bir gün kadınlara, aylık 2000 lira para ve eski kocanızdan kesinlikle sizi koruyacağız buyrun boşanın deseler o boşanma oranları %70 lere vurur.
  iyimser bir tahminle %25 lik kesim evliliğinden asgari şartlarda mutludur.
  %5 lik kesiminde eşinin maddi durumu oldukça iyidir ve maddi olanaklar sebebiyle katlanıyordur.
 • (bkz: aile ve sosyal politikalar bakanlığı)'na başvurması halinde gereken işlemin yapılacağına inandığım kadındır.
  olayın ne olduğu ortaya çıkar böylelikle.
 • karı koca arasına girmeyin diyerek düz adamlığımı gösterdiğim durum.