şükela:  tümü | bugün
 • aslında tam başlık "boşanmak isteyen karısını, seni akıl hastanesine kapattırırım, sağlıklı aklını orada kaybeder çıkarsın diye tehdit eden koca" olacaktı ama karakter sınırı malum.

  gecenin bir vakti beni çok üzmüş kocadır.

  çaresiz bir kadının ağlayarak "lütfen yardım edin." diye yardım istemesine dayanamadım. umarım ekşi sözlük üzerinden sesini güzel insanlara duyurabilme fırsatı bulabilirsin.
  videoyu buraya bırakıyorum.

  olay ne kadar doğru, bilinmez. fakat o kadar büyük haysiyetsizlik, şerefsizlik gördük ki, bu neden gerçek olmasın ki? diyebiliyoruz.

  edit: imla
  edit2: arkadaşlar, okuyorum okuyorum, entrynin neresinde "kadın haklı ya da kadın aslında akıllı bir kadın da, ona oyunlar oynanıyor" yazıyor, bulamıyorum. yazmışsam ve farkında değilsem krem peynir beni çarpsın şurada. ayıp mı olur yanlış mı olur yaptığım bilmiyorum ama 2 cümle seçip tekrar okumanızı tavsiye edeyim,
  1- çaresiz bir kadının ağlayarak "lütfen yardım edin." diye yardım istemesine dayanamadım.
  kadının aklı yerinde ya da değil, umurumda olan bir insanın ağlayarak yardım istiyor olması,
  2- olay ne kadar doğru, bilinmez.
  "dünya düzdür deseler inanır bu." denecek ne yazdım gerçekten onu düşünüyorum.
 • gitmek veya boşanmak isteyen kadını, her ne türlü argüman olursa olsun, durdurmaya veya caydırmaya çalışmayı bir erkek olarak anlamıyorum.

  "çok seviyorum"lar anlamsız olur. karşılık bulamazsan içinde yaşarsın, zamana işini gördürürsün. gitmek isterse edebinle yolcu edersin.

  tehditler, bıçaklamalar, öldürmeler... erkek bu kadar gururdan yoksun olmamalı.

  şarkıda geçtiği gibi: sizi de bir ana doğurmadı mı?/analara kıymayın efendiler
 • araştırmadan başlık açan yazarların sözlükten uçurulması kampanyası başlatılması gerektiğini düşündürtmüştür. üç günde bir eski konulara geri mi döneceğiz beyler ? bir kadın ağlayarak video çekse bazıları dünyanın düz olduğuna da inanacak demek ki sorgulamadan. yok size yardım falan.
 • her hıyarım var diyene tuz alıp koşmayın be gençler. kadın ağlıyo diye ama bu adam canavar demek mallık göstergesidir. ne olup bittiğini biliyor musunuz? kadının belki gerçekten psikolojik sorunları var. hakim sen mi olmak istiyorsun? o zaman hukuk bölümünü bitirip sınava gireceksin.
 • merhaba arkadaşlar ben hakim bugün size "insanların ne yazdıklarını okumadan yargılama challenge" yapıcam.

  (bkz: olay ne kadar doğru, bilinmez)

  başlık boşanmaya çalışan kadının tehdit edilmesi buraya taşınsa güzel olurmuş.

  edit: ekleme
 • tehdit kesinlikle genel anlamda saçma ve yanlış bir davranıştır başlığı açmak hata.
 • ulke gercegidir. iliskinin sonundaki tehdit, baski, psikolojik siddet hic sasirtmiyor maalesef. ayriligi kabullenemeyenler, "ama guzel zamanlarimiz vardi"cilar, "evine gelirim, calistigin yere gelirim. ayrilamazsin"cilar, " aramizda olanlari anlatirim"cilar, "kendime zarar veririm"ciler, "sana zarar veririm"ciler o kadar cok ki... iliski bittiyse ortada cozulemeyen problemler var demektir. bunu bir kabul etmek gerek en basta. problemli bir seyi surdurmenin de anlami yok. keske herkes bunu kabullense de taraflar kendi hayatlarina huzurla devam edebilseler.
 • ayni konuda 50 adet baslik acmak birseyi degistirmeyecek.
  yarin oburgun bu kadin cocuklarina zarar verse sorumlulugunu alabilecekmis gibi sacmalayip durmayin.
  zaten konu edilen surecler hakkinda bilgisi olanlar da buralara mantiksiz dayanaksiz cumleler yazmiyor.
  acacaginiz basligi da sikeyim. evet.
 • edit: aşağıdaki arkadaşa mesaj attım o entrylerimi göster kadına şiddeti meşrulaştırdıysam ben de bileyim diye ilginçtir cevap veremedi. umarım dersini almıştır da başkalarına musallat olmaz.

  ekşi sözlük tarafından 40-50 saniyelik bir video ile akli sağlığı yerinde olduğuna kanaat getirilen kadının dahil olduğu olay. hakkında 200 başlık daha açılmasını talep ediyorum bu kadarı yetmez. mahkeme kararına rağmen 20-30 yıldır çocuğunu göremeyen erkekler var onlar bu kadar olay olmuyor sırf kadın ve ağlıyor diye ne duyar kastınız. alt tarafı hastaneye gidip akıl sağlığının yerinde olduğuna dair belge alacak bu kadın abartmaya gerek yok. kalanı için;

  (bkz: #72527339)

  hayır bir de diyor ki o kadar üzüldüm ki başlık açtım. keşke önce aramaya güvenseydin. olayın bu şekilde gerçekleşmemiş olduğu ihtimalinin farkında olmasına rağmen taraflı başlık açması da ayrı hoş olmuş.