şükela:  tümü | bugün
947 entry daha
  • evet bakıyoruz hemen kadın uzmanı davarlar gelmiş mi? gelmiş. kadını ezmeyen kezban demeyen herkes meriç. siz hayatı boyunca 2 sevgiliyi ağlaya sızlaya edinmiş annesinin biricik kuzuları adamlık abidesi. anneniz paşam benim diyor, siz de inanıyorsunuz. artık hangi kız kıçınıza nasıl bir tekma attıysa kuyruk acısından sözlüğün ebesini bellediniz.
  • o kadının duyguları yok mu? neden evlenilmesin? gayet güzel evlenilir belki de çok mutlu olunur.
  • bir başka hemcinsi ömür boyu ödenen nafakadan kurtaracağı için büyük sevaptır. acaip sevaptır. öyle böyle değil acaip sevaptır.
  • şahsım ve ekibim adına asla ve kat'a yapmayacağım eylemdir, hatta sevgili olmayı bile düşünemem. belirli sebepleri var benim açımdan, ama böyle bir seçim yapan insana da saygı duymak gerekir, ortada bir aşk varsa neden olmasındır.
  • eski kocasının hayaleti sürekli evinizin odalarında dolanır. çocuğu da varsa şayet rezil bir evliliğiniz olur. başınız dertten, götünüz sikten kurtulmaz.
    boşanan kadının duyguları yok mu diye ağlamayın amk, var da noluyo işte görüyorsunuz.
    şahsi tavsiyem eğlenin, hatta kocasından nafaka alıyosa parayı birlikte ezin. ama işi ciddiye bindirmeyin. evlilikten bahsettiği anda uzayın. memlekette başka dul mu yok aq. postu deldirene kadar devam :d

edit: mesaj kutum feminist sikiklerin mesajlarıyla doldu amk :d traş bıçağı gösterip alayını savuşturdum.

edit 2 : parayı neden beraber ezelim diye yazan 40 yaş üstü dul da damladı. sanki işe almak için mülakat yapıyor amk. kimdir nedir diye geçmiş mesajlarına baktım, 1.60 boyu ile 1.80 üzeri esmer 100 kilo civarı erkek aradığını açık açık yazmış. cümlesini kalp kalp kalp diye sonlandırmış. amk kekosu hahahah
  • saçma sapan yorumlar gelmiş akşam akşam sinirim tepeme fırladı.
    birini sevdiğin zaman tüm artıları ve eksileriyle seversin.
    evlenmiş, çocuğu varmış umrunda olmaz. sevgi böyle bir şeydir. baban alkol kullanıyo diye sevmekten vaz mı geçersin?
    yok eski kocasının hayaleti evde gezermiş. erkek ol sahip çık sevdiğine bi bok olmaz. ha ben hır gür sevmem giyerim parmak arası terliğimi diyosan hiç evlenmemiş bir kadını da elinde tutamazsın zaten pembe :)
    sonuç: aşk engel tanımaz
    bilgi: erkeğim
  • birazdan burası olur da belki bi tanesi bana düşer diye anlayışlı, pırlanta kalpli, düşenin dostu görünümlü çakallarla dolar.

bir konuyu da tartışmayıverin amk sözlüğünde. dalgasına açtığınız başlıklar hiç tanımadığınız insanların canını yakabiliyor. kim kiminle evlenmiş kim kiminle evlenmeli bize ne aq. bu başlığa laf yetistirmeye çalışan kadın da erkek de aynı bokun laciverti. sonra neden üretemeyen,düşünemeyen bir ülkeyiz?neden üniversite mezunlari asgari ücretle çalışıyor diye ağlarsınız. kim napsin lan sizi.
  • daha önce evlenip, ayrılan kadın ile aynı evi nikahlı bir şekilde paylaşma durumudur.

lakin size naçizane tavsiyem eğlenmenizdir. karşılıklı eğlenmenin, hoş vakit geçirmenin bilincinde olarak (bkz: fuck buddy) mükemmel anlara şahit olabilirsiniz.
    herşeyden önce duygusal anlamda tecrübeli oluyorlar ki bu bir erkek için çok önemlidir. saçma sapan kezban triplerinden uzak, rahatlık konusunu aşmış, 2 sene sonra evlilik hayali olmayan ve sadece anı yaşayan bir kadın.

o yüzden evli ya da bekar, bu tarz bir kadın bulursanız iyi anlaşın baylar. bırakmayın, gönlünü hoş tutun.
  • yaptığım olay mutluyum.
  • adı üstünde evlenmektir.
47 entry daha