şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bende de bir tane var bundan. ses kalitesi ve şiddeti gerçekten inanılmaz. şarjı 5-6 saat gidiyor ve birkaç saat içinde yeniden şarj oluyor. türkiye'deki satış fiyatı pahalı biraz. amerika'dan getirtebilirseniz fiyat/performans oranı şahane ama türkiye fiyatıyla bile hava/fiyat oranı oldukça başarılı.
 • harman kardon esquire ile kıyaslaması yapıldığında ne gibi bir sonuç vereceğini merak ettiğim hoparlor.

  keza fiyat dengesi birbirine çok yakın.
 • bir nevi kulak pası silici.
  boyut: atom karınca
  ses şiddeti: kaptan mağara adamı
  ses derinliği: basslarda eeyore tizlerde tweety.
  fiyat: holosko artı bir miktar para
  kısacası memnun kalacaksınız!
 • kendisinin sesine az önce maruz kaldım ve ağzım bir karış açık kaldı. o ufacık aletten nasıl öyle bir ses çıkıyor lan?
 • equalizer gibi sesi iyileştirmeye cabaladiginiz ayarları unutturan adeta mini monitör hoparlör. abisi soundlink 3 daha guclu olsada, ozellikle dip bass konusunda ondan da iyidir.
 • eşime ve anneme birer adet aldığım bluetooth höpörlör. ikiside birşeyler ile uğraşırken müzik dinlemeyi sevdiği için bayıldılar, haklıymışsın freud!
 • amerika'dan aldığım f/k oranı en iyi cihazlardan biri.
 • harman kardon esquire buna göre fiyat olarak daha uygun ve açıkçası görünüş olarak da daha şık olduğunu düşünüyorum. bose kullanan bir arkadaşımla gidip mağazada denedik. harman kardon'da sesler çok temiz, akustik olarak çok başarılı ama soundlink mini ile kıyaslayınca basslar zayıf kalıyor.

  yaklaşık 200 euro vererek siyah bir soundlink mini aldım. fiyat/performans olarak çok başarılı!
 • bose soundlink mini severek dinlediğim cihazdı kapanmaya basladı yetkili servisi olan modern elektronik'e teslim ettim. bataryasında problem olduğu söylendi ve 125 euro+ kdv(480 tl) fiyat verildi ben de fiyatın çok pahalı olduğunu yaptırmak istemediğimi söyledim ancak bu seferde 100 tl arıza tespit bedeli istendi ve ödedim. cihazın yenisinin fiyatı 985 tl iken nasıl oluyor da bataryasına 480 tl fiyat veriliyor anlamadım. cihazı şu an kullanamıyorum (adaptörle bile çalışmıyor) yetkili servisin fahiş fiyatlarından ve haksız arıza tespit ücretleri düşünülürse baska markalar tercih edilmeli(bu arada karaköyde ki bütün bataryacılara götürdüm olmadı ) yurt dısından kasıyorum haber ederim burdan..
  edit : biraz uzun sürsede ,batarya geldi 35$ a mevzu çözüldü :))
 • fiyatı biraz fazla olmakla beraber bose'nin bizler (insanlar) için ürettiği faydalı bir alettir. basları ve ses şiddeti doyurur ancak tizlerden aynı performansı beklemeyin. eq uygulayıp tiz duymaya çalışsanız bile neredeyse tepkisiz kalır, equalizer bozuk bile sanabilirsiniz . tiz frekansları iyi değil ama merak etmeyin tatmin edici... bluetooth bağlantısı mobil cihazlar ve tabletlerle sorunsuza yakın çalışır. ancak her dizüstü bilgisayara bluetooth'tan bağlayabileceğinizi sanırsanız yanılırsınız. hatta çoğu bluetooth bilgisayarla çalışmaz (apple'lar hariç) bizzat amerika ile görüşmem üzerine bana verdikleri cevap hp'nin çoğu modeliyle uyumlu çalışacağı oldu. hakikaten de lenovo bilgisayarımda hiçbir şekilde çalışmadı ancak ucuz seri i3 işlemcili bir hp aldım ve hakikaten çalışıyor, film izletiyor, müzik dinletiyor. ha tabii ki bluetooth dışında aux bağlantısı da var. oradan bağlayarak da herhangi bir ses kaynağından gerekli işlemi yapabilirsiniz. ama takacağınız 3.5 mm jack ın kaliteli bir ürün olmasına dikkat edin. aksi taktirde 1 mikron bile boyut farkı olsa jack sseçiyor sosyetik arkadaş. renkli kılıfları opsiyonel olarak bulunur. ayrıca gerektiğinde pili de değiştirilebiliyor kullanıcı tarafından. tabii yeni bir orijinal batarya aldıysanız.