• 301.kısa dönem bölüğünün tören yürüyüşü çalışmalarında bir türlü tören adımını komutanların istediği gibi yapmamayı başaran bir zat-ı muhteremdir. son dakikaya kadar tören yürüyüşüne alınıp alınmayacağı kesin olmayan bu ritim fukarası kişi, yemin töreninde en virtüöz tören adımcısını bile kıskandıracak şekilde yürümüş ve ailesini göz yaşlarına boğmuştur. şafak 120 tertip.
  • karizmatik bir babasi,minnacik annesi,bi de etileri mesken tuttugunu dusundugum ince belli bi kızkardesi olan dugunumde u2-diskotek calmaya(!)and icmiş arkadasım
  • aylak
  • muzikle ilgili olan entrylerini ilgiyle takip ettiğim yazar tıpkı fsol'a yaptığım gibi
  • "eee burda sadece bi yatak var..sen nerede yatacaksin" lafiyla beni odada kanepe aramaya surukleyen insan..
  • (bkz: the power station) entrysi ile snsınde sempatımı kazanan sozluk yazarı
  • bo$ kalfaya sahip ki$ilerin tumu..
    (bkz: bos gezenin bos kalfasi)
    (bkz: bosgezen ve kalfasi)
  • 4 sene evel alakasız bir chat sitesinde oylesine bakınırken tanistigim ve muhabbete basladıgım,daha ilk bulusmamızda beni eken,ashiri sicaklarda kollari kocaman kocaman kabaran,muzik ve sinema konusunda tartismaktan buyuk zevk aldıgım,aklı oldugu kadar bedeni de buyuk insan...sevde nin deyisiyle gudupayusu.
  • sözlükteki yegane meslektaşım. kendisi görünmüyor ortalarda gerçi sanırım*
  • the smiths ile ilgili yazilmamis bir sey birakmamaya and icmis olduguna inandigim yazar. kolay gelsin deyip basarilarinin devamini diliyorum.
hesabın var mı? giriş yap