şükela:  tümü | bugün
  • bostancının güzide mekanlarından olan kale'de 2.5 litrelik kendin doldur kendin iç mantığıyla yapılmış caanım mekanizmasıyla yüreklerimizi fethetmiş fıçı bira ekolü dür biraver..içilsindir o vakit coşulsundur...tarih şimdilik belirsiz olsundur...finaller geçsin gitsin bitsindir ki adam gibi içilsindir.
  • katılım durumu ve zamanina göre katılabileceğim bir zirve
  • mutlaka ve mutlaka katılacağım bir zirve olmasının haricinde, eyleneceğimden ve litrelerce bira içeceğimden emin olduğum zirve.(bkz: biraver)
  • erkek zirvesi olmadığı kesin olan, eğer gelirlerse partizan hanımın da içeceği ve hatta eğlenilecekse hepberaber eğlenileceği de bir o kadar bariz olan zirve..isteyenler de 'eylenebilir' ayrıca o apayrı..
  • her ne kadar evime çok yakın olsa da, bira sucks.. boş işler bunlar..
  • ortalarda hiç bir zirve yokkene gitmiş olduğum bir mekanda , ve şimdi hazır işin içine zirve karışmışken gitmek için kendimi paralayacağım ve muhtemelen gideceğim zirve
  • acilen soursummitz'de acilmasini teklif ettigim zirve.
    8 biradan sonra beni ta$imak zorunda kalacaklarini dusunup o kucuk akillarini yoranlara da seslenmek isterim, eger olur da ben kendilerini ta$itacak bir kufeci bulmak mecburiyetinde kalirsam euzubillah cenemden kurtulamazlar.
  • kesinlikle arkadaşlar 25 ocak gibi asılsız haberlere asılsız tarihlere kanmayın :)
    şubatın ilk haftasonu olabilitesi çok ama çok yüksek bu zirvenin...bayram öncesi final sonrası gibi gibi.gelebilecek herkesin gelmesi bostancının güllerinin özellikle bir bir dökülmesini beklediğimiz bi zirve bu zirve..
  • içki içmeyen bostancılı sözlükçüleri düşünmeden yapılacak bir zirve. düzeltiyorum içki içmeyen sözlükçüleri de içine alabilecek bir organizasyonmuş. demek ki uğranması farzdır. mesaj atıp yüreklendirenlere selam olsun.
    (bkz: ühü ühü) (bkz: yerine) (bkz: sevindirik olmak)*
  • 1 şubatta, saat 20.00 civarında yapılmasına karar verilmiş, geleceklerin sayısına göre yer kapatma imkanının da olduğu, muhabet edlip eğlenilecek zirvedir..