şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bostancı e5’te önüne kırdığı otobüs şoförüne yolcuların arasında silah çekip ateş ederek kolundan vuran şofördür.

  olaya bak be, adam bildiğin bostancı’da sinirlenip silah çekip adam vuruyor. adeta ülke değil gta vice city.

  kaynak milliyet

  “kadıköy'de korkunç olay! otobüsü şoförüne yolcuların içinde kurşun yağdırdı!
  bostancı e-5 karayolunda minibüs şoförü özel halk otobüsü şoförüne yolcuların gözü önünde bilinmeyen bir nedenden dolayı küfür edip ateş etti. açılan ateş sonuncunda otobüs şoförü serkan taşyürek kolundan yaralanırken, minibüs şoförü olay yerinden kaçtı. polis yaptığı araştırma sonucu minibüs şoförünü kıskıvrak yakalarken, saldırgan şoför kendisini görüntüleyen basın mensuplarına hakaretler yağdırdı.
  ...”
 • eşkıya hattıdır zaten alayı sabikalidir niye şaşırıyoruz ki?
 • devletimiz ne zaman bu rezil hatti kaldiracak acaba? bu hat ve minibus yolu hattindaki soforlerin bir cogu madde bagimlisi asagilik tipler. genel olarak minibus denilen olayin yokolmasi gerek oncelikle de bu 2 hattin...
 • artık metro ya da marmaray gebzeye kadar gelmeli. devletin vatandaşı bu gebze-harem minibüsçülerinin elinden kurtarması gerekiyor. umursamaz manevralarla içindeki insanları ve trafikteki araç sürücülerini tehlikeye atıyorlar. daha fazla yolcu alabilmek için bavullu yolcu almayanı da gördüm, bir durakta dakikalarca bekleyeni de. tamamen kafalarına göre hareket ediyorlar ve e-5 üzerinde sürekli emniyet şeridini kullanıyorlar. belli duraklarda bekleyen adamlara her sürücü bir lira veriyor. artık haraç mı kesiyorlar ne yapıyorlar bilmiyorum. polisimiz bunlara göz yumuyor ya da bunlar umursamıyor. en son 2 lira aldıkları mesafe için ücreti 3.5 liraya çıkardılar. umarım sonlarının yaklaştıklarını anladıkları için son hamleleridir.

  binmek zorunda bırakıldığımız en tehlikeli minibüs hattı.
 • 2018 yılına girmemize rağmen şu hattın bir türlü kapatılamaması... hoş nasıl kapatacaksın ki? bu gebze-harem hattının neredeyse tamamını belirli bir grup-kesim oluşturuyor. uyuşturucu, çeteleşme vs. her şey mevcut. en son 2012 yılında kadir topbaş kapatacaklarını söylemişti ama o da havada kaldı tabii.
 • bu adamların elinden çalıştığı hattı alınca sorunun çözüleceğini sanan naif yazarları göstermiştir.

  başınıza can sıkıcı bir olayın gelmesi olasılığı yüksek olduğu için bu minibüslere binmeyin tabii de, sorun minibüste ya da minibüs hattında değil. bu manyakların elinden işini aldığınız zaman adam birdenbire dönüşüm geçirip efendi olmayacak. dönüşecekse bile daha manyak bir şeye dönüşecek.