• birlikte yediğiniz içtiğiniz, dü$üp kalktığınız*, arkada$ dediğiniz insanları bir çırpıda silmenizi tavsiye eden fbguzelleri com tavsiyesi. nasıl olsa oraya resimlerini koydukları insanlar, sizinle arkada$ olmayı dört gözle bekledikleri için, hayatınızda olumlu yönde bayağı bir deği$iklik olacaktır. semih'li, erkan'lı arkada$ listenizden sıkılmı$sınızdır zaten siz de.*
    fbguzelleri com, söyle bana, o güzeller dediklerin, kahveye gelip batak oynayacaklar mı benimle ha?bime gidip beraber, "le cola" alabilecek miyiz, daha ucuz diye? "olm kar$ı apartmana öğrenci kızlar ta$ındı lan." dediğim zaman, "anaa,hangi daireye lan, bizim taraftan görünüyor mu camları?" diye soracak mı? "yea gel be olm, kantır* oynamaya gidelim." deyince, "hay hay pa$am" deyip, paramız bittiğinde 4ün 1ini* önümüze serecekler mi? "gel lan taksim'de ucuz bira satan yer buldum, hem müzikler de güzel." dediğimde, "suludur o biralar." deyip, yine de ko$a ko$a içmeye gelecek mi?
    sözüm siteye;
    hiç sanmıyorum "fbguzelleri com", hiç sanmıyorum.
    aslında sana umut sarıkaya nın ilham verdiğini dü$ünmekteyim bir yandan da.
    (bkz: kiz dolu msn listesi)
    arkada$ dediğin insan, bir çırpıda bo$verilecek bir $ey midir? ha, öyle bile olsa, satacak da olsam arkada$ları, bunu bir internet sitesinde gördüğüm, fotoğraflardan ibaret hatunlar için mi yaparım, sanmam.*
    yine de $u var;
    (bkz: ama arkada$lar iyidir)
hesabın var mı? giriş yap