şükela:  tümü | bugün
  • vapur insanı, bilirkişi. muhabbet edilesi insanlardan, konuştukça konuşası geliyor insanın.
  • nev-i şahsına münhasır türden bir tuhaf insan. vapur yolculuklarının tartışmasız -mümkün değil- en çok konuşan ikinci insanı. ayrıca okul ve bölümdaşım olmasıyla da beni tekrar sevindirmiştir. kendini her türlü bilgiyle donatmak için sürekli okur, yazar, çizer, izler, araştırır, keşfeder ve bakar.
  • kocaman kahkahalı, kocaman yürekli, kızıllı mâvili masal kahramânım.
  • gavuristanların en anasının nikahı noktalarından dahi arayıp mutlu eden kültür mantarı. "merak kediyi öldürür" tezini çürüten kedi!
  • kadıköyün sokak köşelerinde topluca şarap içtiğimiz lise zamanlarından bu günlere hayatımda peq yer etmiş duygu-düşünce insanı.
    psikoloğum, beynimin içindekileri deşifre edecek olan kişilik, sıkar biraz diyorum da kolay vakayım çözer o beni. çözmüştür de.

kendisini deniz otobüsüne uğurlarken üşütüp zatürre olmuşluğum, o günlerden bu günlere hala kıçı toparlayamamışlığım vardır ki ayrı bir olaydır..
  • "söyledim dinlemediler, anlattım anlamadılar, geleceğimi sanmadılar"
  • ödevler bitti tez derdin başladı, o bitti almanya dedin o kadar kağıdın arasında boğuldun. şimdi sunum derdindesin sonra finaller. ne bitmeyen çilen var.

yürü be kim tutar seni...
  • sanırım en kapsamlı ve en güzel sıfatı dahi bulsam yetmiyor onu anlatmaya. işte öyle kalıba girmez, uçarı ve dolu. anaokulu arkadaşım, ev sahibim, arkadaşım, dans partnerim, komşum, dostum.