şükela:  tümü | bugün
  • dün verdiğim siparişi bugün bana ulaştıran ayrıca gün içerisinde sürekli siparişimin durumu ile ilgili bilgi veren site. bu hızlarından dolayı tebrik eder, kitapyurdu gibi bir hafta geçtiği halde maillerime hala cevap veremeyen sitelere örnek olmasını dilerim.
  • alışveriş yapma hatasına düştüğüm internet sitesi. 3 ürün sipariş ettim sadece 2sini gönderdiler. bir aydır ne diğerinden haber var ne de paramı iade ediyorlar. aman diyim, uğraşırsınız.
  • uzak durulması gereken firma. stokta olmayan ürünü satıyolar. yani vermedikleri hizmetin parasını çatır çatır alıyolar. orası hadi eyvallah ama iş ödemeye gelince süründürüyolar. aynı hız nedense iade kısmında yok. karşında muhatap bulmaksa ölüm. maillere cevap vermiyolar, çağrı merkezi cevap vermiyo güç bela buldun diyelim birini o da ukala ukala git istediğin yere şikayet et falan diyebiliyo. böyle güzide şahane bi yer yani. bi daha mı? asla...
  • ilk alışverişim girişimim 03/02/2012 cuma günü saat:18.00 sıralarında gerçekleşti.

ürününüzü seçtikten sonra sayfanın alt kısmında bi iletişim kutusu var. isterseniz o kısma isim ve numara bırakıyorsunuz. not kısmına da ne zaman aranmak istediğinizi yazıyorsunuz. o zaman arayıp, sipariş detaylarınızı alıyorlar. (alıcı adı, teslimat adresi, ödeme şekli ve sair) ben "en kısa zamanda" yazmıştım o bölüme, aynı dakika aradılar mesela. (şaka değil)

ürünün pazartesi tarafıma teslim edeceğini beyan ettiler. bakacaz. pazartesi görüşürüz. kib aeo by

ekleme: söz verdikleri gibi pazartesi saat:09.00 sıralarında tarafıma ürün teslimatı yapıldı. başarılı.
  • sipariş verdikten beş dakika sonra arayan site. iki ürün sipariş ettim, biri diğerine göre pahalıydı. ucuz olan yokmuş ellerinde. pahalı olandan iki tane yollayacaklarını söylediler. çok şaşırdım. kargoya hazır denmiş takipte, bakalım ne kadar sürede teslim edilecek?

edit teslim tarihi: 18.12.2014, saat: 11:00, 24 saat olmadan elime geçti.
  • kütür kütür çalışan site, minoxidil alıyorum buradan pat diye geliyor, bir sorun olursa ilgileniyorlar da.
  • bi kimsede dememiş ki link vereyim, internet cahilleri.. buraya tıkla canım
  • yılbaşı için, %15 indirim kampanyası kampanya yapmışlar. 28.12.2014 - 23:59'a kadar geçerli kupon kodu göndermişler. sitesinde yazmadığına göre, daha önceden sipariş veren eski müşterilerine gönderiyorlar sanırım. fakat indirim kuponunu herkes kullanabiliyor. elbet işine yarayan olur..

indirim kodu : 2015

ahanda gelen mesaj
  • ilk alişverişimde memnun kaldiğim site. hem fiyatları diğer sitelerden daha ucuz idi hem de 24 saatte kargolandı. bozulmazsa buradan devam ederim artık.
  • 16:00'da verdiğim siparişi 17:00'de kargoya verip ertesi sabah elime ulastıran ultra hızlı site.