• kütür kütür çalışan site, minoxidil alıyorum buradan pat diye geliyor, bir sorun olursa ilgileniyorlar da.
  • uzak durulması gereken firma. stokta olmayan ürünü satıyolar. yani vermedikleri hizmetin parasını çatır çatır alıyolar. orası hadi eyvallah ama iş ödemeye gelince süründürüyolar. aynı hız nedense iade kısmında yok. karşında muhatap bulmaksa ölüm. maillere cevap vermiyolar, çağrı merkezi cevap vermiyo güç bela buldun diyelim birini o da ukala ukala git istediğin yere şikayet et falan diyebiliyo. böyle güzide şahane bi yer yani. bi daha mı? asla...
  • sipariş verdikten beş dakika sonra arayan site. iki ürün sipariş ettim, biri diğerine göre pahalıydı. ucuz olan yokmuş ellerinde. pahalı olandan iki tane yollayacaklarını söylediler. çok şaşırdım. kargoya hazır denmiş takipte, bakalım ne kadar sürede teslim edilecek?

edit teslim tarihi: 18.12.2014, saat: 11:00, 24 saat olmadan elime geçti.
  • fiyatları, benzer ürünler satılan diğer sitelerin çoğuna göre biraz daha ucuz olan internet sitesi. hızlı kargo ve müşteri ilişkilerinin iyi olması da bunun yanına eklenince, bu siteyi tercih etmek için yeterli koşullar oluşuyor.
    en büyük eksiklikleri internet sitelerini sık güncellememeleri. bitmiş kampanya ve indirimler, stokta kalmamış ürünler filan aktif gözüküyor bazı zamanlar.

birkaç yıldır buradan alışveriş yapıyorum. gerçekten aldığım hizmetten memnunum. referans olabileceğim ender alışveriş sitelerinden birisidir.
  • uzak durulması gereken site. az bulunan bir kozmetik ürünü buradan aldım. çok kötü kutulanmış halde kargodan geldi. akşam eve geldim kutu içeriğini saydım eksikti. hafta sonu olduğu için kendilerine ulaşamadım. pazartesi telefon ettim mail atmamam gerektiğini söylediler. mail attım birisi beni arayıp bir şey yapamayacaklarını geç kalındığını söyledi. arkadaş cuma günü geç saatte almışım kargoyu, hadi demişim kutusu hasarlı içi tamdır. içini eve gidince bir bir saydım bir de ne göreyim eksikli ürün.

aman aman 10 kere düşünün, buradan alışveriş yapmayın.
  • internet sitesi kadar profesyonel olmayan bir şirket anladığım kadarıyla. stokta olmayan ürünü satıyorlar, sonra arayıp onun yerine sizi başka bir ürünü verelim bu da işinizi görür diye ısrar ediyorlar. eczane mantığıyla çalışıyorlar hala sanırım. ama internet sitelerine diyecek laf yok gerçekten.
  • dün verdiğim siparişi bugün bana ulaştıran ayrıca gün içerisinde sürekli siparişimin durumu ile ilgili bilgi veren site. bu hızlarından dolayı tebrik eder, kitapyurdu gibi bir hafta geçtiği halde maillerime hala cevap veremeyen sitelere örnek olmasını dilerim.
  • yılbaşı için, %15 indirim kampanyası kampanya yapmışlar. 28.12.2014 - 23:59'a kadar geçerli kupon kodu göndermişler. sitesinde yazmadığına göre, daha önceden sipariş veren eski müşterilerine gönderiyorlar sanırım. fakat indirim kuponunu herkes kullanabiliyor. elbet işine yarayan olur..

indirim kodu : 2015

ahanda gelen mesaj
  • bi kimsede dememiş ki link vereyim, internet cahilleri.. buraya tıkla canım
  • iptal edilen siparişin para iadesini bir türlü yapmayan firma. bir de stokta olmayan ve gelmeyecek ürünleri satıp müşterilerini oyalamalarıyla ünlüler.
hesabın var mı? giriş yap