şükela:  tümü | bugün soru sor
 • lcd monitör, dijital uydu alıcıları, dvd player gibi ürünler üreten bir firmadır.

  web sitesi: http://www.botech.com.tr/
 • d-smart uyumlu uydu alıcısı üreten firma
 • dün sitemizin uydu tesisatına güvenerek koçtaş'tan bu markaya ait bir uydu alıcısı aldık.

  kız arkadaşımla eve geldik, kurduk, gayet tabii hayal kırıklığına uğradık. skynews var, cnn var, ama işte türksat'taki hiçbir kanal yok tabii yerli kanalları izleyemedik; onu sonra site yönetimiyle konuşucaz da, biz aleti iade edelim mi etmeyelim mi diye düşünürken, şöyle bir şey oldu;

  şimdi bu aletin usb girişi var bi tane, oraya takıyosun sen usb belleği, divx falan var içinde, oynatıyor çatır çatır; altyazısıyla falan. oha süpermiş dedik. iade etmekten vazgeçtik. başka süper özellikleri de vardı ama şimdi sayamayacağım. yani ayrıca divx player'da alacaktık, masrafa girmeyiz artık. hem uydu alıcı da eninde sonunda lazım. 150 lira da öyle uçuk bir fiyat değil.

  ha diğer bomba özelliği de şeydi içinde hdmi kablosu çıktı. daha başka şeyler vardır muhakkak.

  fiyat performans oranı epey yüksek. biz çok sevdik, tavsiye ederiz.

  lan bi bomba özellik daha geldi aklıma ha şey flash oyun atıyosun usb'ye, swf formatında onlar da çalışıyo deli bişey.

  bu kadar sanırım.

  edit: bi özellik daha vardı unutmuşum, yayını usb belleğe kayıt edebiliyorsunuz mpeg2 formatında ama tabii 1mpbs gibi birşey oluyor; en fazla bi reklam ya da gol tekrarını falan kaydedebilirsiniz yani bokunu çıkarmadan, ama hoş bence.
 • iphone un ve ipad in oynatamadığı flash oyunlarını bile oynatabilecek 10 da 1'i fiyatına satılan cihaz.
  (burda steve in bi çakallığı var ama işte alan razı satan razı)
 • daha önce bahsettiğim, ancak tam adını hatırlayamadığım modeli şu;

  http://www.koctas.com.tr/…ydu-alicisi/-/56455?r=295
 • teledünya'nın yeni abonelere verdiği sd cihazın markası. forumlarda pek iyi olmadığı söyleniyor.
 • next uydu alıcısı markası ilk cıktıgında ona cihaz ureten firmadır. piko adında mini scarta takılan bir modeli var, usb girisli ve pvr ozellikli.ayrıca 2010 hd cihazı da usb den mkv formatını dahi acmaktadır.
 • botech bc 2010 hd model uydu alıcısını kullandığım marka. cihaz genel olarak güzel. hdmi en fazla 1080i çözünürlükte görüntüyü lcd televizyonunuza aktarabiliyorsunuz. üzerinde bir usb girişi mevcut. bu giriş sayesinde mkv dahil birçok video formatını sorunsuz oynatıyor. alt yazı desteğide mevcut. 150 liralık fiyatıyla ve gerçek bir f/p ürünü.
 • apartman diafonuda yaparlar ama bizdeki habire bozulup duruyo.
 • next & nextstar kendi ürünlerini üretmeye başlamadan önce alıcılarını botech'e yaptırıp üzerine kendi logosunu bastırırdı ki bu 2007-2008 yılına tekabül ediyor.

  o dönemde digiturk ve d-smart ile olan anlaşmalarını da hesaba katarsak (yanlış hatırlamıyorsam) piyasadaki uydu alıcılarının %60 kadarı bu markaya aitti fakat asıl parayı adı geçen markalar kazanıyordu tabii.