şükela:  tümü | bugün
  • dogru duzgun uygulandiginda mimik kirisikliklarina devadir.

surekli kaslarimi catmaktan mutevellit iki kasimin ortasinda ciddi derin bir cizgi olustu, beni gercekten yorgun ve sinirli gosteriyordu. sadece bu bolgeye botox uyguluyorum ve yasimin goruntusune kavusdum.

donuk yuz ifadesi falan hikaye, dogru doktor dogru uygulama ile cok basarilidir.

yaptirmayan kadinin ise kendi tercihidir, birgun yaptirmak isterse gene tercihidir ve bazi seylerin size hissettirdigi para ile olculemez.
  • botoks yaptıranlar topluluğunda olmak isterim ben de. gece uyurken yoğun stres yaşadığım dönemde dişlerimi sıkıyorum ve bu bir alışkanlık haline geldi. her ne kadar diş plağı kullansam da bazen unuttuğum oluyor. çene kaslarına botoks çare olur diyolla. bir de yaş ilerledikçe alında kırışıklıklar başladı ufaktan. ona da çare botoks diyolla. minik onarımlara dair botoks için araştırmalarım devam etmekte hala.

benim fikrim, her ay bir kaç kere düzenli kuaföre gidip saçlara dip boya yaptırmaktansa yılda bir iki kez işini iyi yapan uzman bir estetik ve plastik cerrahi kişisini ziyaret etmek makul ve mantıklıdır. şahsen, saçımı boyayarak ya da makyaj yaparak genç görünür gibi yapmaktansa, uygun botoks işlemleri ile genç görünmeyi tercih ederim.