şükela:  tümü | bugün
  • döner tekme* atarak şişe kapağını açma mücadelesi.

henüz john mayer, jason statham'a yeni pasladı. eğer jason statham da bunun videosunu çekerse muhtemelen nur topu gibi bir sosyal medya akımı daha doğacak. he tabi belki de hiçbir şey olmayacak. ben şöyle yerimi alayım da nolur nolmaz.
  • jason statham’ın da göğsünde yumuşatarak mükemmel bi şekilde cevap verdiği challenge.

ne kadar tutar bilinmez ama izlemesi acayip keyifli.

güzek örnekleri için instagram arama kısmına bottlecapchallenge hashtag’ini yazmanız kafi.
  • en azından seda sayan'ı bu challenge da görmeyeceğiz. (umarım)
  • jason abimiz çok estetik yapmış,çok özendim.ben de yapıp instagrama atmak istedim bi an.
    max holloway ve conor mcgregor gibi ufc dövüşcüleri de yapmışlar bu challange’ı.conor’un elinde yine kendi whiskey markası proper twelve var tabi,sıçmaya bile onunla gidiyor sanırım
  • bakalım ülkemizde bu chanllenge'a katılan ilk ünlü kim olacak.

benim tahminim; adam.
  • bu adamın yaptığı her iş estetik amk. kelini sevdiğim.

https://twitter.com/…den/status/1145730508439134214
  • her yaz bı manyaklik çıkar instagramda bu yazın manyakligi da bu oldu.
    manyakligi diyorum çünkü yakışan yakışmayan herkes illa deniyor yoksa ibrahimoviç yapınca tabi ki güzel oluyor.
  • bilmeyenler için anlatayım, şişenin kapağını çıkarmadan bir tarafınıza sokup şişeyi çevirip kapağı sıkıca tutmak suretiyle kapağı açıyorsunuz. örneklere bakmadan deneyin ki yaratıcılığınızı görelim.
  • dünya gerçekten çok aptalca bir yer olmaya başladı. dünyada birçok sorun varken, insanlık böyle aptalca işlerle uğraşıyor.
  • tek kelime ile saçmalık.