şükela:  tümü | bugün
 • bu yılın bahar aylarında pc, ps3, ps4 ve xbox 360 için çıkacak olan action-rpg oyunu. "low budget witcher" diyorlar kendisine.

  http://www.youtube.com/watch?v=-niu1jpxnm8&hd=1

  gameplay: http://www.youtube.com/watch?v=hk_gspbcy6q&hd=1

  ekstra hiçbir şey vaadetmiyor gibi ama ben oynarım şahsen. her türlü gideri vardır bu tip oyunların gözümde. oyunun sorunu; oyun piyasasını bu kadar yakından takip eden biri olmama rağmen bunun adından ve varlığından yeni haberdar olmuş olmam. yani oyunu bu kadar reklamsız ve tanıtımsız bi şekilde çıkarıp, satamayıp sonra batınca niye battık demesinler. zaten oyun tam ps plus oyunu. şöyle sene sonuna doğru, yılbaşı civarlarında gelir heralde plus' a. hadi bakalım...
 • saçma bir zorluk seviyesine ama harika bir senaryoya ve gameplay'e sahip oyun.
  two worlds ıı'yu hatırlattı bir de bana...
 • aşırı gereksiz fantastik öge barınmayan bu açıdan göze hoş gelen karakterler barındıran biraz dövüş sistemi tps/rpg için fazla klavye düşmanı oyun.gamepadle daha iyi oluyo.zorluğu captain modunda bayağı zor.daha oyun başında zor başlıyor.birazcık portlanmış gibi duruyo çoğu capcom rpgsinde olduğu gibi en azından dark soul gibi klavye uyumsuzluğuyla adamı çileden çıkarmıyor.dark souls'dan daha zor.biraz isometric turn baseddeki gibi taktik kasmak gerekiyor.sonradan bozma çakma a.creed serilerine ya da warner bros tarzı batman middle eartha fundamentaline alışkın bünye için zor gelebilir.çünkü actiondan hack n slash tan ziyade klasik bir rpg gibi.pata küte dalmaya kalkarsanız sıkıntı.alışmak lazım. karakter customization'ı daha detaylı bir de kontrol sistemi biraz daha iyi olaymış biraz da uzun olaymış bayağı sağlam bir klasik olurmuş.yine de iyidir.