şükela:  tümü | bugün
 • kripto para dünyasındaki bounty karmaşasına çözüm olabilecek, yeni keşfettiğim site.

  bounty dediğimiz şey ico projelerinin yaptığınız çeşitli görevler karşılığı size coin vermesi oluyor. bu görevler sosyal medya paylaşımları, tercüme, forum imzası gibi şeyler.

  bounty'leri kovalamak isteyen birisi bitcointalk forumlarında gezinmeliydi şimdiye kadar, gel gelelim bu site bu işi daha basit hale getirmiş, hoş bir arabirimle 2 tarafı buluşturmayı amaçlamış.

  yeni bir site olduğu için, üye sayılarını artırmak adına kendi referans sistemlerini de kurmuşlar, ben de sizlere hem kendi referans linkimi hem de referanssız ham linklerini vereceğim, umarım bu site bounty serüveninizde işinize yarar.

  referanslı link

  ham link
 • sadece kıçıkırık bir telegram bountysi bile 300$(katılım yeterliydi) verdiğinden dolayı ciddiye binen bounty sitesi. malesef bir sürü kişi kullanamını çözemediğinden siteye kayıt olup 300$ ı ellerinden kaçırmış. bu yüzden bir rehber hazırladım. buradan ulaşablrsiniz.
 • referans sistemi tekrar açılmış, kripto paraların bountylerini takip için kurulan biçilmiş kaftandır kendisi.
  bu sitenin yayınladığı bounty kampanyaları, siteye özel olduğu için airdroplarını başka biryerde bulamazsınız.
  bounty kampanyalarına telegrama giriş,twitter takip ve retweet yaparak,reddit,medium,bitcointalk forum imza kampanyası, web sayfa tercümesi vs. gibi hizmetlerle (görevlerle) token kazanabilirsiniz.
  fakat en kolayı, telegram grubuna girip hiçbirşey yapmadan tokeninizi beklemektir.

  kayıt olduktan sonra, ayarlara gidip twitter,telegram,reddit, medium vs. gibi kullanıcı ayarlarınızı yapmanız gerekmektedir.

  link: bountyhive (reflidir)
 • bountyhive telegram grubu türkiye admini tarafından detaylı bir makale hazırlanmış platform ile ilgili. herşeyi detaylı olarak paylaşmış.

  https://siberekonomi.com/…io-bounty-programi-nedir/
 • guncel airdrop firsatlarini kacirmamak adina degerlendirilebilecek bir site.

  bountyhive tanitim