şükela:  tümü | bugün
  • hıyarı dalında seven yazarlardan. klavye kabadayısı.
  • (bkz: #69712492)
    babası fabrikatör falan bunun galiba, ortalama maaşmış ankara'da 10 bin lira hey yavrum!
  • aldığı linkten anladığım kadarıyla müzik zevki hi-end olan, arabadan ve insandan (bkz: #69832632) anlayan ve her ikisinde de kalite takıntısı olduğunu tahmin ettiğim kafa dengi yazar. favori içkisi eminim bir single malt viskidir.* takipteyiz, badilere eklendi inşallah.
  • çocuk gibi bedelli askerlik başlığında ağlıyo. "88lilerie 89'lulara çok ayıboldu" diyo. güldüğünüzde de size 12-13 yaşıda mısınız diye soruyo.

kendisi 12-13 yaşında gibi davranıyo asıl. sorumluluklarını bil, ya adam gibi git askerliğini yap da orada burada ağlama. ona çıktı bana çıkmadı diye bi mantık mı olur?

hayır bunu söylediğinizde de gelip size dönek ülkücü veya akboy diyo. ikisiyle de alakam yok. hiç de sevmem.

cidden bunun gibileri almamalılar askere. benim askerimin ne işi olur böylesiyle? parasını ödesin, otursun evinde.
  • siyonisttir.
    islamcılar bunun altını çok boşalttı, hakaret amaçlı söylemiyorum, ideolojik olarak siyonisttir.
    birlikte yaşanacak bir coğrafya yerine evleri yıkılan filistinlerle eğlenir, işkence videolarıyla zevk yaşar. yazık.