şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: #69712492)
    babası fabrikatör falan bunun galiba, ortalama maaşmış ankara'da 10 bin lira hey yavrum!
  • aldığı linkten anladığım kadarıyla müzik zevki hi-end olan, arabadan ve insandan (bkz: #69832632) anlayan ve her ikisinde de kalite takıntısı olduğunu tahmin ettiğim kafa dengi yazar. favori içkisi eminim bir single malt viskidir.* takipteyiz, badilere eklendi inşallah.
  • siyonisttir.
    islamcılar bunun altını çok boşalttı, hakaret amaçlı söylemiyorum, ideolojik olarak siyonisttir.
    birlikte yaşanacak bir coğrafya yerine evleri yıkılan filistinlerle eğlenir, işkence videolarıyla zevk yaşar. yazık.
  • ekşi sözlükte tüm yazdığı yazılar hayal ürünü olan yazardır. yazdığı yazılar, kişiler, kurumlar hayal ürünüdür ve yazdığı yazılardan sorumlu değildir.

eğer rahatsızlık duyduğunuz bir mesaj olduğunu düşünüyorsanız, yazar ile iletişime geçebilirsiniz, gayet ılımlı bir yazardır. *
  • (bkz: bangwilkins)
  • bugün bir başlıkta kendisine kötü söz söylemiş bir kadını eleştirirken, "ailesi varoş", "4000 tl maaşla yaşayan" ve "üniversiteyi kendi imkanları ile okumuş" diye 3 tane kalitesizlik kriteri saymış. özellikle bu sonuncusu beni çok etkiledi.

(bkz: #81414595)
  • insanları mahkemeye vermekle tehdit eden şizofren, yoğun çalışan iş adamı olduğunu belirtiyor ama ekşi sözlükte fink atıyor, madem iş adamısın, mahkemeye vermekle insanları tehdit ediyorsun, o zaman neden telefon numaranı vermiyorsun arayıp konuşalım, neyden korkuyorsun, sevgili kardeşim entrylerin nefret söylemi ve insanları aşağılama ile dolu önce sen kendini yargıla sonra başkalarını mahkemeye verip vermeyeceğini düşün, yada en yakın psikiyatri'ye git, kimse kimseyi tehdit edemez!!!
  • 2013'ten bu yana gese'nin önünün kesildiğini iddia eden, fenerbahçe düşmanlığıyla kafayı sıyırmış fetösever bir troll kendisi. kendisiyle sabaha kadar tartışsam dobrovski edeceğimden eminim. gese bu kadar muhalif ve akp karşıtı bir takımmış ya madem; eh ben de sorayım bakayım bu aklıevvele 2013'ten bu yana madem siyaset ve iktidar gese'nin önünü kesiyordu nasıl oldu da senin takımın 2015 sezonunu kırmızı kart görmeden şampiyon hatta 3 kupalı tamamladı. dalyaprak'ın faziayiz fazia çımhurbışkanum pize yardum et diye zırlayarak saraya çıkması pek tabi kendi yarım aklıyla muhalif (!) bir hareket olabilir. ünal aysal'ın 20 milyon gsli akp'ye oy verdi açıklaması da yanlış (!) anlaşılmıştır. neticede ünal aysal çok beyefendi, vizyonlu, liseli ve botokslu bir başkan falan filan. bowersolufsen olmak dezenformasyon yapmayı, başkalarına desteksiz b.k atmayı gerektirir. geçen seneki şampiyonluklarında kritik dönemeçlerdeki skandal alanya, akhisar ve tt arena/kadıköy'deki fenerbahçe maçlarının bahsini dahi açmıyorum. çünkü o konular hakkında da konuşamaz bu zat, anca atıp tutar.

(bkz: allah düşmanın da akıllısını versin)