• anormal eglenceli bi para tuzagi
  • labutlara delikli top firlatmak suretiylen ve bunun sonunda labutlari dusurmeyi ba$armakla puan kazanilan eglenceli ve pahali spor
    (bkz: labut)(bkz: delikli top)(bkz: bowling topu)
  • amerika'da tir soforlerinin favori mola aktivitesi oldugu rivayet edilen spor dali.

- jo, los angeles'a gidiyorum, hububat teslim edicem
    - ok johnny, yolda ara da, bi yerlerde ifadeni aliim senin
    - muhahah, son yevmiyemle yeni top aldim olm, mumkun diil yenemezsin.
  • en sonunda iyi oynamaya basladim derken hemen yan tarafa gelen, kendi metal parcali eldivenleri ve kendi toplari olan bir grup insanin oynamaya baslamasindan sonra iclerinden birinin de ustundeki tisortte 'nisan 2001 turkiye bowling sampiyonu' yazdigini gordukten sonra kendimi cok ezik hissettigim oyun
  • sirf ayakkabilardan tiksindigim icin kendime bir cift ayakkabi aldigim, ilk baslarda rezil bir oyuncuyken bir yil once falan azimle gunde 5 el falan oynayip ilerleme kaydettigim salon oyunu.
  • kesinlikle konsantrasyon isteyen bir oyun.
    eğer oynarken, eski sevgilinizi çağırıştıran bir kişi* görürseniz, tüm oyunun içine edebiliyor ve top sağ ya da sol boşluğa kaçabiliyor..
    (bkz: ben bugün bunu gördüm)
  • genellikle geriye döndürdüğüm topu yollarken falsolu atmayı sevdiğim, en fazla 100 puan yapabildiğim, fiyatı hâlâ 4 milyon olan, ayakkabıları giymeden önce ayakkabı spreyiyle iyice dezenfekte ettiğim*, sağ el ve kol kasları geliştirici** oyun.
  • flintstones cizgi filminde ekol olmu$ spor. hesap kitap da yaptırtan, puanlaması ayrı bir zevk olan; labuta degmeden gecen her topun kufur i$ittigi turden bir oyun. kombine strikelar zevk veriyor.
  • ulkemizde yavas yavas hareketli hale gelmeye baslayan spor dali. 21 ocak tarihinde sadece lisansli sporcularin katilimiyla bir turkiye ligi baslayacak. finaller ise izmir de olacak. ayrica ilgilenenler icin pin club in duzenledigi ozel 2 aylik bagimsiz ligler de vardir.
  • ronepark elemanlarinin yeni eglencesi.henuz daha comez asamasinda olsalarda ilerde azimli sahislarin baya iyi sayilara ve strike lara ulasacagindan emin oldugum zevkli oyun.
hesabın var mı? giriş yap