şükela:  tümü | bugün
  • tv 8’de tanıtımları dönmeye başlayan yeni acun programı.

eski survivor yarışmacılarından berna canbeldek, asena, çılgın sedat, sahra ışık gibi isimlerin de yer aldığı, survivor’ın sezon öncesi tanıtımlarını hatırlatan bir reklam hazırlamışlar. acun survivor’da kavga dövüşün ne kadar reyting getirdiğini anlamış olacak ki bu sefer kavga çıkarmak için lafı dolandırmaya gerek kalmadan aynı yarışmacıları direkt dövüştürmeye karar vermiş. daha önce sahraya tekme atmaya çalıştığı için survivor’dan diskalifiye olan berna’nın ve olayın mağduru sahra’nın bu yarışma için seçilmesi de bunu gösteriyor.

adem kılıççı profesyonel boksör olduğu için muhtemelen yorumcu olacak, uzun zamandır ortalarda olmayan dilara gönder de sunucu olacak herhalde.

son olarak boks temalı programda sabriye şengül’ün olmaması şaşırtmıştır.
  • yeni bir acunmedya ürünü. tahminim survivor kadar tutmayacağı yönünde.

o değil de daha 15 yıl önce topçu peşinde röportaj kovalayan adam şimdi o topçuları popçuları tutmuş ringe atmış horoz dövüştürür gibi dövüştürüyor.

(bkz: vay be)
  • acun baktı bu halk kavga dövüş sorun stres çok seviyor. survivor gibi yapay kavga dövüşlerdense harbiden dövüştüreyim bunları yesinler birbirlerini fikrinin sonucu bu. artık ünlüler baktı tartışıyorlar kavga ediyorlar anlaşamıyorlar bi konuda acun direk hooop (bkz: trial by combat) attırır. düşünsenize nihat doğan vs alişan. bunu da düşünmüş olacak ki yıllardır aynı kitleye hizmet ettiğini düşündüğüm çılgın sedat ve doğuşuda katmış programa ulan ikisi dövüşse kim kazanır diye saçma sapan düşündüğüm olmuştu ufakken, gerçekten ringe çıkacaklarını söylese biri bana sikseler ihtimal vermez benle kafa buluyor sanırdım. okan bayülgenin kanalizasyon filminde bizim temizlik işçisinin ürünü saçma sapan programlar vardı abartı abartı. hani gülerek yok ya bu kadar da olmaz dediğimiz,evet bildiğin şu an o fantezinin en son doruk noktasını yaşıyor türk televizyonları. boxun yıldızları da bunun ürünü. celebrity deathmatch vardı eskiden mtv de. o zaman biri bana gelip ileride bir türk televizyoncusu bunu gerçek olarak yapacak dese hassiktir ordan derdim. kafayı yemek üzereyim sözlük,lütfen gördüğün tanıtım videosu gece gördüğün rüya kardeşim desin biri.
  • nakavt olduğunda hakem sayacak:
    1 2 3! reklam girecek
    4 5! reklam
    6 7 8! reklam
    9! uzun reklam
    10! nakavt ilan edilecek.
    en azından en son izlediğim yetenek sizsiniz türkiyede durum böyleydi.
    (bkz: #27657827)
  • acun kanalı aldığından beri gerçekten güzel projelere imza attı. güzel derken, seveni çok oldu ve birilerinin takdirini kazandı. ben şahsen tasvip etmiyorum. * * bir çocuğa izletsen şu programları hayata -20 iq ile başlar. aralarında en hoş olanı o ses türkiye olabilir. onun da rezalet bir jürisi var. mazhar alanson ile özkan uğur ikilisi gerçekten kaliteliydi. fear factor yarışması da hoştu. çünkü acun pek sallamıyor programı, reklam vermiyor ve program akıp gidiyor. sunucuları için izleniyor daha çok. fikret engin ve murat özarı yardırıp gidiyor zaten. kafanı boşaltarak izleyebiliyorsun. bunların konuşmalarını da küçük çocuklardan uzak tutmak lazım. ıq düşüren diğer etmenlerden. acun'un bu yarışmasında da boş beleş, yapmacık insanlar olacaktır. saçma sapan muhabbetler olacaktır. ıq'yu daha fazla düşürecek gibi duruyor. harbi bir spor etkinliği olacağını hiç kimse beklemiyor zaten. çünkü katılanlar direk magazin şovmenleri.

ayrıca unutulmasın ki acun, tayyip'in annesi öldüğünde neredeyse ulusal yas ilan edecekti. programı acilen durdurmuştu. fakat 30a yakın şehit verdiğimiz zaman bana mısın demeden boş boş programlarına devam etmişti.
  • acun'un -yine- ünlü diye tabir edilen kişileri maymuna çevireceği program.
  • muhtemelen birbirleriyle dövüşecek ünlüler ile turnuva gibi bir formatla ilerleyecek olan tv8 yarışması.

bilgehan demir, dilara gönder ve geçtiğimiz sezonun survivor yarışmacılarından adem kılıççı sunucu-anlatıcı olacakmış. adem'in çok kalabalık bir hayran kitlesi oluşmuştu.

survivor 2017 süresince adem'e haksızlık yapıldığını iddia eden adem kılıççı sevenleri, adem'in yarışmayı kazanamaması sonucunda tv8'i sildiklerini söylüyorlardı. protestolar, tt'ler..

şimdi? adem tv8'de. bu programı ayıla bayıla izleyebilirler. iyi seyirler dileyemeyeceğim..
  • ismi mixed acun arts olması gereken ünlülerin dövüşeceği şov. acun medya, boks kurallarını yeniden yazacaktır.

mesela knock down olan bir yarışmacı, 10 saniye içinde bir topu seyircilerin arasındaki baskete atmaya çalışabilir.

dövüş esnasında tv başındaki seyirciler, kazanmasını istedikleri kişiye oy verebilir ve o kişi double damage kazanabilir.

alp kırşan, antipati beslediği bir yarışmacı için altın butona basabilir ve gökten altın yumruk inerek yarışmacının anası sikilebilir bir anda.