şükela:  tümü | bugün
 • tv 8’de tanıtımları dönmeye başlayan yeni acun programı.

  eski survivor yarışmacılarından berna canbeldek, asena, çılgın sedat, sahra ışık gibi isimlerin de yer aldığı, survivor’ın sezon öncesi tanıtımlarını hatırlatan bir reklam hazırlamışlar. acun survivor’da kavga dövüşün ne kadar reyting getirdiğini anlamış olacak ki bu sefer kavga çıkarmak için lafı dolandırmaya gerek kalmadan aynı yarışmacıları direkt dövüştürmeye karar vermiş. daha önce sahraya tekme atmaya çalıştığı için survivor’dan diskalifiye olan berna’nın ve olayın mağduru sahra’nın bu yarışma için seçilmesi de bunu gösteriyor.

  adem kılıççı profesyonel boksör olduğu için muhtemelen yorumcu olacak, uzun zamandır ortalarda olmayan dilara gönder de sunucu olacak herhalde.

  son olarak boks temalı programda sabriye şengül’ün olmaması şaşırtmıştır.
 • acun baktı bu halk kavga dövüş sorun stres çok seviyor. survivor gibi yapay kavga dövüşlerdense harbiden dövüştüreyim bunları yesinler birbirlerini fikrinin sonucu bu. artık ünlüler baktı tartışıyorlar kavga ediyorlar anlaşamıyorlar bi konuda acun direk hooop (bkz: trial by combat) attırır. düşünsenize nihat doğan vs alişan. bunu da düşünmüş olacak ki yıllardır aynı kitleye hizmet ettiğini düşündüğüm çılgın sedat ve doğuşuda katmış programa ulan ikisi dövüşse kim kazanır diye saçma sapan düşündüğüm olmuştu ufakken, gerçekten ringe çıkacaklarını söylese biri bana sikseler ihtimal vermez benle kafa buluyor sanırdım. okan bayülgenin kanalizasyon filminde bizim temizlik işçisinin ürünü saçma sapan programlar vardı abartı abartı. hani gülerek yok ya bu kadar da olmaz dediğimiz,evet bildiğin şu an o fantezinin en son doruk noktasını yaşıyor türk televizyonları. boxun yıldızları da bunun ürünü. celebrity deathmatch vardı eskiden mtv de. o zaman biri bana gelip ileride bir türk televizyoncusu bunu gerçek olarak yapacak dese hassiktir ordan derdim. kafayı yemek üzereyim sözlük,lütfen gördüğün tanıtım videosu gece gördüğün rüya kardeşim desin biri.
 • nakavt olduğunda hakem sayacak:
  1 2 3! reklam girecek
  4 5! reklam
  6 7 8! reklam
  9! uzun reklam
  10! nakavt ilan edilecek.
  en azından en son izlediğim yetenek sizsiniz türkiyede durum böyleydi.
  (bkz: #27657827)
 • acun'un -yine- ünlü diye tabir edilen kişileri maymuna çevireceği program.
 • muhtemelen birbirleriyle dövüşecek ünlüler ile turnuva gibi bir formatla ilerleyecek olan tv8 yarışması.

  bilgehan demir, dilara gönder ve geçtiğimiz sezonun survivor yarışmacılarından adem kılıççı sunucu-anlatıcı olacakmış. adem'in çok kalabalık bir hayran kitlesi oluşmuştu.

  survivor 2017 süresince adem'e haksızlık yapıldığını iddia eden adem kılıççı sevenleri, adem'in yarışmayı kazanamaması sonucunda tv8'i sildiklerini söylüyorlardı. protestolar, tt'ler..

  şimdi? adem tv8'de. bu programı ayıla bayıla izleyebilirler. iyi seyirler dileyemeyeceğim..
 • ismi mixed acun arts olması gereken ünlülerin dövüşeceği şov. acun medya, boks kurallarını yeniden yazacaktır.

  mesela knock down olan bir yarışmacı, 10 saniye içinde bir topu seyircilerin arasındaki baskete atmaya çalışabilir.

  dövüş esnasında tv başındaki seyirciler, kazanmasını istedikleri kişiye oy verebilir ve o kişi double damage kazanabilir.

  alp kırşan, antipati beslediği bir yarışmacı için altın butona basabilir ve gökten altın yumruk inerek yarışmacının anası sikilebilir bir anda.
 • kenan imirzalıoğlu'nun fatih dizisiyle birlikte bu sezonun iki fiyaskosundan biri olacağını tahmin ediyorum.

  cumartesi editi: total'de 25. ab'de 26. olmuş.
 • horoz dövüşünün insanlara uygulanmış hali.
  acun, hasbelkader ünlü olmuş birkaç kişinin üç beş kuruşa birbirlerini yemesini sağlayacak. millet yine oturup ağzı açık izleyecek. dolan yine acun'un cebi olacak.
 • sunuculardan tut, seyircilere kadar herkes zoraki salona getirilmiş, bitse de gitsek der gibi duruyor. inanilmaz sonuk, inanilmaz amator bir hava var.

  orjinal formatin adi celebrity boxing'dir.
 • daha varoş bir sunucu bulabilirler miydi diye meraklara salan televizyon şeysi.

  edit : oha, dilara gönder'miş abla. bu kadar kötü giyinip, bu kadar kötü konuşup, bu kadar itici olunamaz.