şükela:  tümü | bugün soru sor
 • maslak'ta kahve ithal edip kavuran bir firma.
  www.boxxcoffee.com
 • türkiye'de gerçekten nitelikli kahve alınabilecek nadir yerlerdendir. henüz yeni online alışverişe başlamışlardır. abonelik seçeneği getirir ve ürün çeşidini de arttırırlarsa tadından yenmez.
 • sahibi çok kibar bir beyefendi. misafirlerine, ilgi ve alakasını eksik etmiyor. işini tutkuyla ve severek yapan birisi. içtiğim en güzel ikinci kahveyi de burada buldum.

  ayrıca aynı çekirdekleri hem filtre kahve için hem de espresso için ayrı ayrı kavurması çok hoşuma gitti.
 • benim gibi kahve sevmeyen adama kahve sevdiren firma.

  sahibi altuğ bey'in kavurma aşamasında takip ettiği mühendislik yöntemleri takdir edilesi.
 • hep üzülürdüm türkiye'de kahve içemiyorum diye buradan alana kadar

  lezzetli, aroması canlı, taze taze mükemmel kahveler içebiliyorum. ben kahve aşığı bir adamım bana çok iyi geldi. tabi öğüt iç, öğüt iç yapmak lazım, tazeliğini koruması adına
 • online alisveriste saman kagit paket gorselleri bulunsa da su siralar minimalist beyaz ve siyah paketlere sahip kavurucu.
  cekirdeklerini gordugunuz yerde mutlaka sans vermenizi dilerim, henuz tattiklarimin hicbiri mutsuz etmedi. fiyat performans olarak basarili.
 • kahvelerin kavrum derecelerini çok iyi ayarlayan, özellikle kenya ve etiyopya kahveleri oldukça lezzetli nitelikli kahve satan firma.
 • bugüne kadar probador collectiva hariç türkiye'deki önde gelen kavurcuların hemen hepsinin kahvesini denedim. bana göre türkiye'deki ilk üç kavurma evi petra, boxx ve coffee department. genele vurduğumuzda aralarında en iyisi de boxx coffee roasters.(tek tek çekirdek bazında hepsi harika işler çıkaraibliyor)

  türk kavurucuları dışında hatırı sayılır miktarda gardelli kahvesi de tükettim(2017 yılının dünya kahve kavurma şampiyonu olan firma) abartmıyorum mzungu project gibi ekstrem çekirdekler hariç boxx'ın kavurduğu kahvelerin gardellilerden aşağı kalır yanı yok. bunda kavurmayı çok iyi yapmalarının yanı sıra çekirdek seçimlerinin de çok etkili olduğunu düşünüyorum.

  isteseler üç beş tane kahve dükkanı açıp işi çoktan ticarete dökebilirlerdi ama gördüğüm kadarıyla işin mutfağında kalmaya devam ediyorlar. umarım harika çizgilerini bozmadan devam ederler.