şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: eponym)
  • tatlı bir sepultura parçası. adından da anlaşılacağı gibi yine aktivist ruhlu, gaz bir parça. kuvvetle muhtemel güney amerika'daki olayların "marş"larından biri, diğer kimi sepultura parçaları gibi. aha burada da sözleri:

urban war, cracked-up child
    painted in blood on concrete walls
    carbonic gas, cancer land
    what do i care? what do i care?
    is he prepared? can he face that?
    he must handle the truth of real demands

strike boycott

armed and ill, psycho kill
    there's no ground holding my feet up
    trained to serve, but i steal
    protect society who pays me shit
    it's south of the world, no justice sire

strike boycott

stressful mind, fucked up life
    i know the end can be suicide
    boycott the trigger and you'll have no feedback
    boycott the force that kept the sick in their beds

i'll boycott the trigger and you'll have no feedback
    with hands tied, i can't receive what i need

reserve no honor
    reserve no pride

strike boycott
  • fransızca boykot.
  • ing: bir mal veya hizmeti satın almamak suretiyle yapılan direniş eylemi

düdüt: http://en.wikipedia.org/wiki/boycott#etymology
  • türk boyband. grup daha şarkı yapmadan 6000 like almış, photoshoota gitmiş 4 ergenden oluşmaktadır. haaah bi siz eksiktiniz. hani normalde çok ciddiye alacağımdan değil ama türkiye zaten berbat bi girlband dönemini zar zor atlattı; bu çocuklar neyin yolunu açtığının farkında değil sanırım.
  • bugün de başkasının yerine utandık çok şükür. 1c sınıfından 4 arkadaşımızın 23 nisan gösterisini kulağımız ve gözümüz kanaya kayanaya izledik .
  • adını şimdi hatırlayamadığım 4 zibididen oluşan britanyalı bir boyband grubunun türkiye yan sanayi ürünü grup. az evvel denk geldim de, ağlıyorumşu an sözlük biliyor musun?

''zayn malik müslüman bikre tmmı.s'' muhabbetinin tuttuğunu gören birileri, eli yüzü düzgün olmak dışında pek meziyeti olmayan şu 4 çocuğu sürmüş olmalı piyasaya. dinleyicilerine sabır versin allah. öteki britanyalı zibidilerin de öyle.
  • ay çok gülüyorum bu ne aahahaha. 4 tane götsüz erkeğin grubu. şarkıları da var, dans mans ediyorlar. başkası adına utanmak nedir yaşadım. döner gelir şarkılarının klipleri burada, izleyin de utanın. kıvırcık bebeyi bizim üniversitenin yemekhanesinde görmüştüm zamanında. keşke bi imza alsaymışım geleceğe yatırım.
  • abazan ve ergen kızları hedef kitle olarak belirlemiş bir müzik grubu. keşke şarkıları daha güzel ve daha az 90'lar olsaymış. hedef kitle ile yaptığınız müzik uyumsuz gençler.
    edit: bu arada gruptaki elemanlardan biri leyla ile mecnun'daki melül'e ne kadar da benziyor lan?!
  • şunu kesinlikle dinlememeniz, kliplerini izlememeniz gereken çocukların grup ismi. abi işkence resmen. bir kliplerini izledim az önce, bitmiyor. sonsuza kadar sürecek sandım. çocuklar sizde bir sıkıntı var, yani ne olduğu hakkında bir fikrim yok şu an ama bir şeyler saklıyorsunuz bence? neyi gizliyorsunuz benden? lütfen bana ulaşın ve söyleyin şu an. neden böyle ?

sanırım sıkıntıyı buldum, siz olmamışsınız. amatör eğlendirirsiniz yani. bakın 8 yaşından sonraki insanlar vakitlerini daha kaliteli şeylerle değerlendirmeyi severler. yoklukta bile izleyesim gelmiyor sizi. neden böyle? çünkü uğraşmamışsınız, çalışmamışsınız klip ve şarkı için. çok sıkıcı. aşırı sıkıcı. yani bak bunu izlerken hiç sıkılmıyorum, muhteşem şeyler keşfediyorum ama sizin tarzınız öldürüyor. bir daha kendime bunu yapamam çocuklar üzgünüm. gerçek sanat, gerçek yaratıcılık bu değil. sry.