şükela:  tümü | bugün
  • dokuzuncu nesil caylak
  • dokuzuncu nesil yazar, biçare yazar.
  • kırmızı spagettiyle poz verebilitesi olan. var mı yok mu bilemedim kaç senedir. soğuktan ölmez de sağ kalırsa bir ara var olduğunu kanıtlar ben de rapor veririm elbet.
  • tivıtırın gülü, tabi ki c.b.a. gül den sonra.
  • doğru karpuz seçiminde on numaradır kendisi. bakkalların korkulu rüyası, karpuzların sultanıdır.
  • vay be, sigarayı bırakmış bu.*

(bkz: ay ben gülerim)
  • doğum gününü kutlamadığımı söylerek mahçup etmiştir --ta ki, kendisinin de benim doğum günümü kutlamadığını anımsayıncaya kadar. "iyi ki de unutmuşum. oh!"
  • bir çuval konuştuğumuz halde akla mantığa yatar tek cümle kurmadan saatlerce sürdürdüğümüz geyik muhabbetlerini, ez kaza ciddi bir iki kelam edip duygusala bağladığımız zamanlarda apar topar lakayıtlaşmaya çalışmalarımızı özledim.

fırsatını bulup msn'den de olsa iki kelam edememeye başladığımızdan beri playlistlerim çok boş, kekremsi ve pek demode. üç noktalarım gereksiz ciddi, ünlemlerim beyhude, triplerim ise andırstendıbıl ve komprihensıbıl.

madem soğuktan donmaya yeminliydi bari buralara geleydi dediğim, kaşlarında fırtınalar kopan canım topişim.
  • "head and shoulders'ı üreten firma iyi ki başka şeyler üretmiyor, şampuana buldukları isim bu ise başka ürünlerine verebilecekleri isimleri bi düşünsene?" minvalinde tespitleriyle zaman zaman gülmekten öldüren badiş.

aha buraya yazmış: (bkz: #26529219)
  • dredg sevdiğine göre zaten aslında olması gereken bir yazar.