şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: theodore bundy)

  ek: nasıl bir cümledir, beyinler kabullenemiyor...
  ne yapmaya çalışıyorsun, sevimli göstermeye mi? güler yüzlü olunca ne oldu, ölen 2 kadının annesi babası sakinleşti mi?
  varsa çocuklarının acısı mı hafifledi?
  "ya damadımız/babamız katil ama çok güler yüzlü, canımss" mı diyeceklerdi...
  delirmek işten değil bu ülkede yemin ederim. dünyanın en büyük açık hava sirki...
  oehhh be...
 • eğer rtük bu kanalı kapatmazsa ilerde rtük'ün feshedilmesi icin kanıt niteliği taşıyan cümle.
 • türk televizyon yayıncılığının anlamsız yayın anlayışı diyorum. başka birşey deme gereği duymuyorum.
 • ilginç soru,sanki katiller gelmez hiç.
 • canlı yayında söylenmiş bir söz.
  dün programın videoları yayılmış internette. öldürülen kadının çocuğu yayına bağlanıyor, "ben o adamı orada görmek istemiyorum, ben 13 yaşımda bu adam yüzünden annesiz kaldım" diyor. adam cevaben "büyük oğluysa anasının bana yaptığı hareketleri hatırlıyordur, sebepsiz mi öldürdüm ben annesini" diyor ve çoğunluğu kadınlardan oluşan stüdyodaki seyirciler adamı alkışlıyor. arada cılız tepkiler geliyor gerçi. sonra songül karlı'nın yayına çıkardığı, karısını 43 yerinden tornavidayla bıçaklayan adamın videosunu izliyorum, adam için konuklardan birisi "böyle kadından eş de olmaz anne de olmaz, yazıklar olsun" diyor. yine alkış kıyamet tabi. sonra geçen hafta sözlüğün en beğendiği entrylerden birisini hatırlıyorum, karısını bıçaklayan adamın "bıçaklamayıp ne yapacaktım" sözüne yapılan bir güzelleme. namus için kadın öldürülebilir diyor sözlüğün çoğunluğu.
  böyle bir ülkede yaşıyoruz artık. kadının hiçbir önemi yok. yakında mal beyanına eklenecek bir hane kadar değersiz kadın. öldürülebilir, dövülebilir, sövülebilir. neticede haketmiştir diye düşünülüyor. haketmek nedir? şiddet nasıl hakedilir? bordrolu maaş mıdır bu haketmek nedir? bir kadın nasıl 43 yerinden tornavidayla yaralanmayı hakeder? bir kadın nasıl 13 yaşındaki oğlundan sonsuza dek ayrı kalmayı hak eder? bir kadın nasıl tecavüze uğrayıp hamile kaldı diye dereye atılmayı hak eder? bir kadın nasıl boşanmak istedi diye burnu kulakları jiletle kesilip yol kenarına atılmayı hak eder? nasıl vicdansız bir topluma evriliyoruz biz? kadınlardan neden bu kadar nefret ediyorsunuz? neden?

  edit: seda sayan'ın programına tepki göstermek için:
  rtük şikayet hatti: 444 1 178
  program sponsoru schafer mutfak ürünleri markası:
  schafer@schafer.com.tr
  tel: 4442063
  genel merkez fax: +90 (212) 659 68 78

  büdüt: schafer sponsorluğunu geri çektiğini bildirmiştir. bu yüzden schaferi aramasak da olur artık...
 • reyting alabilmek için iğrenç iğrenç konuşan medya maymunu kişisinin kurduğu cümle.
 • cahil bir sunucu, cahil bir kanal ekibi, stüdyoda kendilerini izleyen cahil izleyiciler ve tv karşısına geçip kanala reyting kazandıran cahil izleyici kitlesi. eğitim sistemini köreltmek işte böyle sonuçlar doğuruyor maalesef. program devam etse eminim ki reyting üzerine reyting kırmaya devam edecek.
 • minaresi de mihrabı da yıkılmış birinin acınası ilgi çekme çabası. boşuna teyzecim boşuna. senin zamanın çoktaaaan geçti, üzgünüm.