• bir turk dizisi adi, hayir oyle olacakti aslinda da bi sekilde boyle oldu. (bkz: dallama turk dizileri)
  • daha nerden entrika sekli semali bulup cikarabiliriz, kahramanlarimiz daha nasil surunebilir, amuda kalkip kicindan nisan almaya calisabilir diyerek gotten sallama senaryolariyla buhran gecirten dizi ornegi..
  • boooooyle mii olacaaaktiii boooyle miii olacaaktiiii diye de bi sarkisi vardir jenerik tadinda. (bkz: yazili melodi denemeleri)
  • dizinin bir sahnesinde geneleve dusmus zavalli kahramanimizin istemsiz tecavuze ugrarken cekilmis bir santaj kasedi vardir gizli kamerayla, ama bu nasil bir teknolojiyse gizli kamera olayi 3 ayri acidan pan yaparak cekmistir, bize de takdir-i ilahi demek duser..
  • her bolumde 30 tane yeni karakterin eklendigi dizi. bi aksam izliyim dedim kim kimin kayincosu belli degil. oeh yani.
  • dizinin yapımcılarının çok güzel bir dizi yapmak için yola koyulduğunu, ama böyle abuk sabuk bir ucube ortaya çıkınca "böyle mi olacaktı yav? alla alla" diyerek ismini koyduklarını sandığım dizi.
  • kanal* kapatan dizi, nasıl oldu bir sır küpü vallahi..
  • boku çıkmış hadise*
  • henüz bitmemiş olması bana acaip bi şaşkınlık vermiş olan,olayların deli saçması haline geldiği,karakterlerin değişmiş olması dolayısıyla zaten kimin kim olduğununda pek çıkarılamayacağına kanaat getirdiğim bi atv dizisi.kimler gelmiş kimler geçmiştir ayrıca bu diziden,berna laçinden tut ceyda düvenciye kadar,hande ataizinden tut kaan girgine kadar...
  • senaryo yazarlarinin onunde saygiyla egildigim, her rastlayisimda beni dumurlardan dumurlara sokan bir turkiye gercegi. hangi saglikli zihin boyle bir senaryo yazabilir ya da senaryo nedir, kim televizyon izler gibi karmasik sorulari beraberinde getirir...
hesabın var mı? giriş yap