şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 144 liraya nefretimi satın alan şirket: http://t.co/tyxdfzf
 • (bkz: back up)
 • hiç bir işe yaramayan, boyner grubunun saçma sigorta taklidi oluşumu. boyner card daha faydalı.
 • sanırım firma içi maliyetlerin artmasıyla birlikte radikal bir değişiklik yaparak müşteri memnuniyeti stratejisinden maliyetleri en aza indirme stratejisine geçtiklerini düşünüyorum. bundan dolayı müşteri hizmetleri artık yerlerde sürünen, ,"hediye" diye yolladıkları navigasyon cihazını üyeliğinizi birkaç yol sonra iptal ettikten sonra parasını geri isteyen, üyeliğiniz iptal olsa bile telefonla sürekli taciz eden oluşum haline gelmişlerdir. uzak durulması şiddetle tavsiye edilir.
 • en son ne zaman boyner'den alışveriş yaptığımı hatırlamıyorum ama bugün beni arayarak, boyner'den alışveriş yaptığım için çok seçkin bir müşteri olduğumu, o yüzden beni aradıklarını, bu hizmeti saaadece elit müşterilerine sunduklarını, halka "indirmediklerini" ve ayda yalnızca 30 küsur liraya 35 kalem hizmete sahip olabileceğimi belirttiler. "öğrenciyim, gelirim yok" desem de seçkin olduğumu iddia ettiler ve günde 1 lirayı nelere vermediğimizi simit-ayran teziyle doğrulamaya çalıştılar.

  dinlerken ben utandım. öğrenciyim dememe rağmen bunu satmaya çalışıyorlarsa müşteri sayıları bir hayli düşmüş, yeni müşteriler için çırpınıyorlar demektir.

  çağrı merkezi çalışanlarını nasıl eğitmişlerse artık, buram buram yapmacıklık ve samimiyetsizlik akıyor ikna konuşmalarından. benim kulaklarımı tırmalayan şu oldu:

  çağrı merkezi: evde kaç kişisiniz?
  ben: 5
  çağrı merkezi: mutluluklar!
  ben: ben çocuklardan biriyim ama?!
  çağrı merkezi: ehehe, mutluluklar yine de.
 • biraz önce boyner kart sahibi olduğum için boyner back up kart almaya hak kazandığımı arayarak bildirdiler. yarım saat anlattıktan sonra düşünmüyorum dediğimde biz de öyle tahmin etmiştik zaten diyip kapattı. terbiyesiz çalışanları barındıran hizmet. peşini bırakmazdım ama kimsenin ekmeğine mani olmak istemem. efendilik bende kalsın.
 • selamsız, sabahsız, direkt konuya, yazılmış bir metni okuyarak giren, tüm özelimizi öğrenmek isteyen hizmetimsi. bilgiler zaten ortada, sakladığımız da yok ancak sorgu meleğinin telefonda hafif ajanımsı ses tonu kıllandırdı. "kuzeniyim ben" dedim, kapattım.
 • ilk çıktığı yıllardan beri kullanırdım eskiden. sonra bir gün, gerçekten ihtiyacım oldu ve yardım talep ettim. lastiğim patlamıştı, değiştirmeye çalışırken bin tane saçmalıkla karşılaşmıştım ve yardım istedim. yağmur altında, 10 dk sonra orada, 5 dk ya geliyorlar, şimdi gelmek üzere diye, yağmur altında 4 saat bekleyerek mağdur olmamı sağlamışlardı. uzun uğraşlardan ve şikayetlerden sonra, en sonunda özür diletmeyi başardım, üstüne de aslında sistemlerinde olmamasına rağmen (o zaman öyle demişlerdi) bir sonraki sene ücretsiz, bir sonraki sene de yarı ücretine kullandığım ancak ne zaman ihtiyacım olsa, gerçekten ihtiyacımı tam olarak hiç bir zaman karşılayamayan bir sistem.

  ayrıca bir de doktor back-upları vardır ki, en son sinirimi onlar zıplattıktan sonra, zaten normal backup üyeliğimi de iptal ettim.

  iki de bir doktor backup için arayıp, efendim siz backup ın kurucu üyelerindensiniz, onun için bla bla bla bla.. doktor backup ı size şu kadar indirimli vermek istiyoruz diye defalarca taciz ettiler, her seferinde istemiyorum, aramayın not düşün dediğim halde aradılar.

  en sonunda mal bir müşteri temsilcisi, son tacizinde dedi ki; "suppermaster bey, aynen sizin gibi bir müşterimiz de, ısrarla almak istemiyordu, sonunda ikna ettik ve ücretsiz verdiğimiz check-up hizmetinde, üyemizin, kanser olduğu tespit edildi ve erken teşhisle tedaviye başlamasına katkıda bulunduk" dedi, allah belanızı versin, sizin pazarlama tekniğinizin dedim kapattım. bu son olayla ilgil ide çokça mail attım, yaptıkları havyanlığı anlamaları ve basit bir özür dilemeleri için ama onlar sadece şikayetiniz dikkate alınarak, arama listemizden çıkartıldınız diye klasik bir cevap verdiler. böyle zihniyete sahip bir kurum sonuçta. o zamandan sonra da backup ıda iptal ettim, isimlerini duydukça da hep kaçtım, etrafıma da bu konuda yönlendirdim.
 • yeni stratejilerini açıklamak istiyorum bu rezil oluşumun. siz seçkin müşterilerimize özel olarak tamaaaamen ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz hizmetlerimizi anlatmak istiyorum diyerek lafa başlayıp, 3209385 kez ücretsiz olduğunu üstüne basa basa vurguladıktan ve bütün hizmetlerini anlattıktan sonra üyelik için çok cüzi bir aktivasyon ücreti olduğunu, aylık sadece 29 lira*12 taksit karşılığında bu hizmetlerin hepsinden ücretsiz yararlanabileceğinizi söylemek!

  hayır hakkaten anlamıyorum, benden alacağın paranın adını aktivasyon ücreti diye değiştirince o hizmetlerin bedava olduğuna inanmamı bekleyip, sevinç çığlıkları atmamı falan mı bekliyorlar acaba ciddi ciddi.