• 2018 dan beri sürekli teslimat sorunu yaşıyor. kimsenin müdahale ettiği yok. operasyonda suriyeliler çalışıyor galiba. o kadar şikayet var çağımızda sanal mağaza daha çok ilgi görmeye başlarken böyle saçma sapan işlemleri yapmaları garip. umarım bir an önce bu pazardan silinir gidersiniz.
  • 10 gün önce sipariş ettiğim ürünü, "unuttuk sanma siparişin hazırlanıyor" falan diye dangalak mesajlar atıp sonra da "ürün kalite kontrolden geçmedi veremiyoruz" diye iptal eden tırt mağaza.
    ayrıca mesajlarda senli-benli ifadeler kullanmak haddiniz değil...
  • sık sık siparişleri tedarik edemeyip veya enflasyon sebebiyle o fiyata satamayıp "ürün kalite kontrolden geçemedi" bahanesi sunuyorlar. son 5 siparişimin 3ü bu şekilde.
  • iki hatfa önce aldığım ürün 10 güne yakın tedarik sürecinde gösterip daha sonra ellerinde bulunmadığını söyleyip iptal ettiler. iptal karşılığında da yüzde on indirim çeki hediye ettiler. aynı marka ürünün başka modelinin her boyunun satışı varken indirimde yakalayıp aldım, üzerinden yine bir hafta geçti hala tedarik sürecinden bir adım ileri gitmedi. stokta olmayan ürünleri varmış gibi satıp müşterileri mağdur eden site.
  • kaç gündür boyner.com.tr’den aldığım siparişi bekliyorum. ürünler hala gelmedi. sitelerinde tedarik sürecinde yazıyor. işin kötüsü araştırma yapınca boyner.com.tr’den çok insanın mağdur olduğunu öğrendim. insanlar paralarını ödemişler, ürünlerini göndermemişler ve özür dileyerek siparişlerini iptal etmişler. bana daha siparişiniz iptal edildi mesajı gelmedi ama hala tedarik sürecinde. çin’den sipariş versem ürün gelirdi bu vakte kadar. sahip olmadığınız ürünü satışa mı koyuyorsunuz? ne bitmez tedarik süreniz varmış. siparişimi iptal etmeyin, parasını ödediğim ürünü gönderin. çünkü aynı ürün başka sitede aynı fiyattaydı, indirimdeydi boyner güvenilir marka diye boyner’i seçtim ve aldığım ürün yaklaşık 200 lira zamlandı. yorumları okusaydım asla boyner’den almazdım.
  • uygun fiyatlı aldığım hiçbir ürün elime ulaşmadı. şansınız varsa paranızı alabilirsiniz. uzak durun derim.
  • 2 ekim 2018 tarihinde 1002577526 koduyla sipariş verdiğim ürünler, sipariş anında 2-7 gün içinde tedarik edilir denilmesine rağmen aradan 10 gün geçtiği halde hala tedarik edilmedi. ilgililer sadece ürünlerin farklı şehirlerden tedarik edildiği için geç kalındığı bilgisini verdi. 10 gün içinde avustralya'dan ürün geliyor ama ülkemizde boyner isimli şirket söz vermiş olmasına rağmen (2-7 gün içinde tedarik edilir sözü) bir türlü 1 çanta ve 2 bluzu yollayamıyor. firma sözünü yerine getirmemiş müşterilerini umursamamıştır.
  • "hızlı teslimat" olarak aldığım ürün aradan 2 hafta geçmesine rağmen hala tedarik edilmeye çalışılıyor. ama ben biliyorum ki bir boyner klasiği olarak ürün tedarik edilemeyecek ve bu sipariş iptal edilecek. daha önce aynı süreç 2 kere daha başıma geldi; uygun fiyatlı olduğu için boyner'den satın aldığım ürünler uzun bir tedarik sürecinden sonra tedarik edilemediği (!) için iptal edilmişti. bu sefer hızlı teslimatta ürün belki gelir diye bir umut almıştım ama gene olmadı.

aslında her seferinde aynı şey oluyor. siparişin durumunu öğrenmek için müşteri hizmetlerini aradığınızda "hemen siparişinizi hızlandırıyoruz" gibi atmasyon cümlelerle sizi oyalıyorlar ama stokta olduğundan fazla ürün satışı yaptıkları için ürünü tedarik edemiyor ve sonunda siparişi iptal ediliyor. müşteri de salak gibi beklediği ile kalıyor.

size tavsiyem kampanyalarına kanıp boyner interrnet sitesi üzerinden alışveriş yapmayın sadece uğraştığınızla kalırsınız. nitekim ben salaklıkta boyumun ölçüsünü aldım ve bir daha asla yapmayacağım.
  • 02.12.2018 tarihinde verdiğim 1002886499 numaralı siparişimin 3-5 iş günü içerisinde kargoya verileceğine dair kısa mesaj göndermelerine rağmen ürünün hala tedarik sürecinde olduğunu söyleyen alışveriş sitesinin icraatıdır. mağduriyetim yarından itibaren uzunca bir süre belirttiğim adreste olmayacak olmam ve ürünü hediye etmek amaçlı sipariş etmemden dolayı katlanıyor. ismine aldanıp alışveriş etmek isteyenler bir kere daha düşünsün, zira müşteri memnuniyeti rezalet.
  • rezillikleri bitmeyen rezalet alışveriş sitesi.

(bkz: #81150736)
hesabın var mı? giriş yap