şükela:  tümü | bugün
  • bu adreste görülebilecek olayın zavallı kahramanı. sizin ben ananızın amını sikeyim ya orospu evlatları. rahat bırakın şu hayvanları artık, keyfiniz, uçkurunuz, sikimsonik zevkleriniz için sömürmeyin.

videoda net görülüyor slow-mo kısmında, boyu ters dönüp altında kalıyor. vah vah...

haber metni ise türcülüğün ve materyalizmin adeta zirvesi:

"...kazada biniciler selçuk akbulat, ismail koyuncu, caner karademir ve mazlum pir demir beklenmedik bu üzücü kazayı ciddi bir sorun yaşamadan atlamayı başardılar ve ---yüreklere su serptiler---." yüreklere su mu serpmişler? sizin ben te amk, biniciler ölseydi ata bir şey olmasaydı benim yüreğime o zaman su serpilirdi.
  • sizin ben yüreğinizi sikim dedirten haber.
  • dünya genelinde hayvanların insanların eğlencesi olarak kullanılması yasaklansın.
  • çok üzücü bir sahne. belki milyonda bir gerçekleşecek bir olay . buradan hayvanseverlere ekmek çıkmaz çünkü yarış atları insan kaynaklı seleksiyon nedeniyle koşarak ve yarışarak mutlu olacak şekilde evrilmiş rekabetçi yaratıklardır. ayrıca pahalı ve kaprisli hayvanlar olduklarından senden benden daha iyi bakılıyorlar.
  • olay başlı başına trajik olmakla birlikte; bu başlığı açan yazarın yaptığı gibi, seküler-idealist'lere özgü olayların kötü sonuçlarını materyalistlere atfetmek de yeni bir moda olsa gerek.