*

şükela:  tümü | bugün
 • haber

  özet: genç, evde arkadaşıyla şakalaşırken aynanın üzerine düşüyor. aynanın bir parçası boynuna saplanıyor ve hayatını kaybediyor... boynundaki "cut here" dövmesi ise durumu iyice trajik hale getirmiş.

  o değil de bu şakalaşmak için birini kaldırmaya çalışmak falan beyni olan insan ırkının en tezat hareketlerinden biri. yani insanın beyninden düşünme yetisini komple alsan, ancak o zaman böyle hareketler sergilerdi. sağlıklı bir insanın böyle şakalaşmasını ben hiç anlayamayacağım..

  (bkz: monopoly oynamak isterken babayla boğuşma oynamak)
 • you dizisini az once bitirdim ve kafamda deli sorular olustu... cut here yazili yerden bogazina cam parcasi saplanmasi ve olmesi... sizce tesaduf mu?
 • huzur içinde uyusun... boğazına "cut here" yazan dövme yaptırarak kendi tulpa sını oluşturmuş... evren yaptığınız her işten haberdardır. burayı kes diye boynunuza yazı yazdırırsanız, bu düşünce enerjiniz, düşünce varlığı yaratır. tulpa denilen bu enerji formu, düşünce enerjiniz ile zaman içinde öyle güçlü hale gelir ki bundan kurtulamayabilirsiniz...
  örneğin cin gördüğüne yemin edenlere inanırım. cinlerle uğraşa uğraşa kendi tulpalarını oluştururlar. bu tulpalar öyle güçlenir ki kişiyi ele geçirir... varlık güçlenirken, siz zayıflarsınız... cinler, periler, iblisler, doğa üstü varlıklar tulpa formunda enerji varlıklarıdır.
  hülasa; evrene bir mesaj gönderirseniz, evren "emriniz başım üstüne" der...
  iyi şeylerle uğraşın, düşünün iyi şeyler olsun... kötü düşünceleri sürekli aklınızdan geçirerek kötülüğün güçlenmesine sebep olmayın...

  edit: ileri okuma için hayatın sırrının anahtarı başlıklı yazımı okumanızı tavsiye ederim... #98644703
 • bir üstteki susere hayvan gibi katılıyorum. hostes bir tanıdığımız her uçuşa giderken, öff ya uçan tabuta biniyoruz resmen diye diye 4 sene sonra uçak kazasında vefat etti.

  bu kadar da büyük bir ispat görmedim ben.

  beyinciğe ne yüklersen bilinçsiz bir şekilde depolar ve belli bir birikime ulaştığında tıpkı bir kondansatör gibi en olmadık zamanda içini bir anda boşaltır.

  vücut geliştirme zamanlarımda bir hoca aynen şunu demişti: şampiyon sporcuların resimlerine bakmak, antrenman videolarını seyretmek testesteron için çok önemli katkı sağlar. ben bunlar gibi olamam deme, ben de bunlar gibi olabilirim de, vücudunu testosteron artışına programla.

  godfather serisini seyrettikten sonra kendine gelen pısırık silik bir adam tanıyorum mesela. bir film adamın tüm hayatını değiştirdi. bu iş sandığınızdan önemli.

  ölen eleman resmen mıknatıs gibi çekmiş belayı. yapmayın gençler, iyi düşünün iyi olsun.

  allah yardımcınız olsun !
 • evrene enerji yolluyormuşuz bilmem ne siktirin gidin aq malları.

  olan şey şu tesadüf aq anladınız mı artık anlayın bunu te sa düf. dünya da 10 milyon boğazında cut here yazan insan vardır ve 10 milyonda 1 olan bir olay için evrene enerji yollamış falan saçmalıklarını bırakın.

  evet ben de evrene enerji yollandığına bir enerji dolaştığına etrafımızda inanıyorum ama bu kadar basit değil bu enerji ile hayatı kontrol etmek.
 • öncelikle allâh rahmet eylesin.
  -cut here- (bkz: dua vaktine denk gelmesi)

  sonralıkla bir arkadaş aman yanlışlıkla allâh'a inanırım falan korkusuyla, tulpa'dan tut evrene mesaj göndermeye kadar (bkz: evren:"şu bahattin mi lan?") demediği kalmamış.

  ayrıca o arkadaşa belirtmek isterim ki; nice cinlerle uğraşanlar biliyorum bişey görmedi; nice uğraşmayanlar, alâkasız yaşayanlar biliyorum ki maruz kaldılar.

  diğerinin oluşturduğu tulpa buna mı musallat oluyor dersin
 • maktul bir final destination versiyonu yazmış ve oynamış.
 • yakınlarının başı sağ olsun.

  evrenin çok sağlam bir kara mizah anlayışı var cidden.
 • adı trevor muymuş bu gencin?
 • iyi ki genital bolge cevresine yazdirmamis, oyle olsa ne olurdu? diye dusuncelere dalinmasina sebebiyet veren hadisedir.