1. en iyi kore dizisidir. işin garibi, oradaki aşkı görünce türk dizisi izliyor gibi oluyorsunuz. saf, temiz... bizim kültürümüze, bizim dizilerimizden çok daha yakın. (bkz: gu jun pyo) sana hayran olmamak elde değil.
  2. trt okulda her cumartesi saat 21:35'te çıkan kore dizisi türkçeye yaban çiçeği olarak geçmiş.
  3. lee min ho'cuğumun ergen halini görebileceğimiz dizisidir. konu her ne kadar klasik olsa da korece ve onların bizimkinden daha az bozulmuş kültürlerini izlemenin vermiş olduğu zevkle bölümden bölüme sürüklenirsiniz. (ah gu jun pyo ah! )
  4. twitter dan anladığım kadarıyla yeni sezonu çekiliyormuş... ama sanki başroldeki kızımız aynı kız değil bi bebek filan gördüm resimlerde bide :)
  5. bir nevi korenin koçum benim dizisi. özellikle f4u oynayan ekip korede günümüzün en rağbet gören oyuncuları.
  6. orjinal isminin çevirisinin ne anlama geldiğini bir türlü anlayamadığım dizi.
  7. elime geçirsem o cırtlak sesini kısmak için boğazını sıkmak istediğim bir başrol oyuncusunu* barındıran dizi. hayatımda bu kadar itici bir insan görmedim arkadaş. ayarsız bağırmaları, saçma sapan tripleri ile yemin ediyorum insanı sinir ediyor.

o kızın daha sonra başka birdizisini de izledim ve artık yeminliyim, kendisinin bulunduğu hiçbir yapımı izlemeyeceğim. haa bu onun umurunda mıdır? bence değildir. olsun ben yine de yıllar sonra nefretimi kusmak istiyorum arkadaş. pis itici.

ya benim başka işim gücüm yok mu? yok ama rahatladım en azından. allahın sevimsizi.

boys over flowers hakkında bilgi verin