şükela:  tümü | bugün
  • lambdaistanbulun tüm organizasyonlarında en önde yürüyen , radikal ve birgün gibi gazetelerde röportajlarınde , if'te gösterilmiş pekçok filmin yapımcılığında boy göstermiş olup şimdilerde bolca kamera önünde * de görmeye başlayacağımız inanılmaz güzel bi yüze/vücuda/karaktere/mizaca sahip olan adem oğlu.
  • cok ve cok guzel bir adam.
  • geçenlerde xl denen mekanda dans performansıyla, hani kadın-erkek demeden herkesin ağzının suyunu akıtmayı başarmış über-handsame adamdır.

hani düz haliyle, yataktan kalkmış * görsen bile bi iç geçirirsin bu çocuğa karşı o ayrı tabi. *
  • kucuk bi cocuk" trans pride a giden boysan a "adam ama kadin" dedi. kargasa guzellik.
  • kaan karacehennem'in çektiği breathless uyarlaması olan boş sokak'ta jean seberg'i canlandırmıştır.

http://youtu.be/7kqaiskdf4i
  • orjinal cümlelerin sahibi. dün gece tanışmak vasıtasıyla sohbetinden çok keyif aldığımı söyleyebilirim. lgbt onur haftası komitesi'nde de görev alır. taksim gezi parkı direnişlerine ve taksim dayanışmasına da oldukça yapıcı ve olumlu etkiler bırakmıştır. onu izleyin anacım.
  • twitter'da hakkında cahilce bir karalama kampanyası başlatılan kişi. oysa hırsız ve katil olmadığı için belirtilen göreve getirilmesinde bence hiçbir sakınca yoktur.

anasının ak sütü gibi helal olsun.
  • son günlerde hak etmediği eleştirlere ve suçlamalara maruz kalıyor. lgbt birey olmasından kaynaklanan bu mobbing ve homofobik haberlere neyseki hayri inönü gereken cevabı vermiştir. boysan'ı tanıyan insanlar bilirler, kimseyi incitmeyecek bir kalbe, hayran kalınacak bir dürüstlüğe ve bir çok siyasetçiyi dize getirecek zekaya sahiptir.
  • once malum haberi gördüm ama ismi görmedim, hayda dedim yıldıracaklar işte başlamışlar bile. sonra baktım boysan diyor, içim rahatladı. çünkü boysan hayatta yılmaz özgürlük mücadelesinden. harika bir yüz harika bir ruh.