• lambdaistanbulun tüm organizasyonlarında en önde yürüyen , radikal ve birgün gibi gazetelerde röportajlarınde , if'te gösterilmiş pekçok filmin yapımcılığında boy göstermiş olup şimdilerde bolca kamera önünde * de görmeye başlayacağımız inanılmaz güzel bi yüze/vücuda/karaktere/mizaca sahip olan adem oğlu.
  • cok ve cok guzel bir adam.
  • geçenlerde xl denen mekanda dans performansıyla, hani kadın-erkek demeden herkesin ağzının suyunu akıtmayı başarmış über-handsame adamdır.

hani düz haliyle, yataktan kalkmış * görsen bile bi iç geçirirsin bu çocuğa karşı o ayrı tabi. *
  • kucuk bi cocuk" trans pride a giden boysan a "adam ama kadin" dedi. kargasa guzellik.
  • kaan karacehennem'in çektiği breathless uyarlaması olan boş sokak'ta jean seberg'i canlandırmıştır.

http://youtu.be/7kqaiskdf4i
  • twitter'da hakkında cahilce bir karalama kampanyası başlatılan kişi. oysa hırsız ve katil olmadığı için belirtilen göreve getirilmesinde bence hiçbir sakınca yoktur.

anasının ak sütü gibi helal olsun.
  • once malum haberi gördüm ama ismi görmedim, hayda dedim yıldıracaklar işte başlamışlar bile. sonra baktım boysan diyor, içim rahatladı. çünkü boysan hayatta yılmaz özgürlük mücadelesinden. harika bir yüz harika bir ruh.
  • şişli belediyesi gibi tiran savaşlarının koptuğu ve oldukça tehlikeli karakterlerin çarpıştığı bir belediyede, tek başına lgbti hak mücadelesi için ayakta duran, her gün kapısından giren ve yıldırılamayan, gezi parkında barikatlarda mücadele vermiş genç siyasetçi.

türkiye ve lgbt hareketi için çok değerli bir arkadaş kendisi.

olur da yalnız ve işsiz bırakılır diye söyleyeyim, o gün dünya onun için kamu kapılarına doluşur, onu mevkisinden edenlere bin hesap sorarız. yaşasın eşcinsel aşk!
  • emir sarıgül 'ün yandaşları tarafından dövüldüğü söylenen güzel adam,
    güzel insan !

30 mart 2014 seçimlerinin akşamında kendisini beyoğlu chp binasında tanımış olan beni,
    enerjisiyle, candanlığıyla ve zekasıyla,
    o kısacık zaman diliminde, hayretlerden hayretlere koşturan insandır,
    boysan yakar.

ve onu tanıyanlar bilirki,
    o asla mücadeleden vazgeçmez!

hele böylesi kokuşmuş bir coğrafyada,
    bu kadar uzun zamandır, iyi bir "aktivist", iyi bir "lgbti" gönüllüsü olmuş birisi olarak...

yanındayız be güzel adam...!
    asla yılma,
    başın öne egilmesin !
hesabın var mı? giriş yap