şükela:  tümü | bugün
  • bunlar birde hiç çekinmeden sözlükte entry giriyorlar ya ben de buna tutuluyorum. cevabını çok merak ediyorum bu sorunun, cidden ne yapar bu kadınlar, hayattaki asıl gayeleri nedir, toplum içerisine nasıl çıkıyorlar, bu özgüveni nerden buluyorlar. hayır yani tamam yaşamak en doğal hakları da peki pişmiş pişmiş ortalıkta dolaşmalarına ne demeli?

bundan sonra ekşiden kadının biriyle mesajlaşırsam ilk önce boyunu soracağım, hatta beni hiç uğraştırmasınlar boyu 1,65 ten kısa olan kadınlar mümkünse beni direkt engellesin, işim yok sizle mi uğraşıcam ya.
    lanet gelsin atom fiziğine de prafasörlüğüne de kuantumuna da..
  • canımız analarımızın boyları da hep bu aralıktadır. biz sırım gibi delikanlıları dünyaya getirebilmek için kendilerini feda etmişlerdir.

1.60'ta boydur, candır. etmeyin eylemeyin.
  • (bkz: da ayrı)
  • o buton buraya gelecek!
    (bkz: derdini sikeyim butonu)
  • 1.80 lik kızlarda senin için sıradaydı zaten, bir adana deyişi vardır, "bakmaz kıçının samsağına, çıkar dağın yünseğine" seni doğuran ananın boyu kaç delikanlı, saygılı ol biraz
  • kafataslarında boşluk olanların var oluş sebebinden daha mantıklıdır.
  • seneye boy sınavına girip boyumu yükseltmek. ilk seferde kaydırma yaptığım için benimki 1.60'da kaldı mesela. bizim fikret ikinci girişinde 15 cm birden yükselerek boyunu kendi kazandı, 1.70 oldu şimdi.
    gerçekten boyunu kendi kazanan insanlara hep imrenmişimdir, bir başarı örneği sergileyip bu yaştan sonra uzarsam editleyeceğim. sınavdan önce süt yollayın lan bana allahsızlar.
  • bazı yazar kılıklılar kendileriyle goygoy geçsin diyedir.
    insanları ötekileştirmeye ne kadar açsınız hayvan herifler!
  • seni ilgilendirmeyen sebeptir, aksi takdirde oturup burada açıklama yapardım sana ama uğraşmak istemiyorum. ayrıca buralar iyi troll yapmış yine, bi cumartesi günü için ne güzel aktivite.
  • boyu 1.65 olan erkekten sazan.avi
    kendinden kısalara yürüyecek zahar.