şükela:  tümü | bugün
  • dram .

dramdır .. dram..

( dram format için başlık tanımı )

ezik ve zavallı bir kız

acıyorum, üzülüyorum bazen nerdeyse sessizce ağlıyorum ama ne yapabilirim, değil mi.. allah böyle yaratmış ...

yine de içiyorsa sigaraya yumulmasın çünkü sigara boyu kısaltmaz ve ben 175 lik boyumla 1.80 küsürlük bir kızı öpmeye yetişemiyorsam peki hala muazzam, deli, aşmış :

""" " yakışıklı " """

olan " tom cruise " abimiz ne yapsın yani ? şimdi yerine russell crowe olmaz, aynı camiasındanlar sonuçta peki mesela

""" " david bowie " """

yeter mi?

bence maalesef o'nun bile boyu yetmez hem zaten kendisi gay'di malûmunuz, hem gay hem kokocu, kokainman bir kâfir olunca da gümledi zaten.

zaten bu gay kâfir """ " uzun upuzun kız " """ larımıza rezalet bir örnek oldu.

sevgilisiz kalıp abazalık çilesinde zırlarken önce aseksüelim diye milleti yutturmaya çalışır sonra kimse yetmeyince ibo-şov dansözü gibi """ " ben aslında lezbiyen'im .. " """ ayağı çeker. dansözlük ve kıvırmaca iyi de peki nerede sevgilin değil mi?

oda yok ama hep dansöz gibi karılar gibi kıvırmaca tam gaz.. işte biri bunu anlar ama biriciğim canım bir tanem dediği için kıyamaz söyleyerek o'nu üzmeye.

ailesi de kızı görür, saygı duyar taktir eder ama evladım çok güzel çok nefis bir tahsili var ama boyu çok uzun ne olur kapılma derler ve asıl bomba babasından gelir;

rahmetli oğlunu köşeye çeker ve

""" " taş gibi güzel kız ama evladım fasulye sırığı gibi, bu ne uzak dur. kadın dediğin kısa olacak yatakta katlayacaksın hem bak kendi de farkında çaktırmadan kendini sigaraya vurmuş yanı bu kızın bahtı kapalı ba akıllı oğlum sen temiz ve efendi çocuksun bari sana yakışan bir hanımefendi'ye kapıl ... " """

demişti bilge baba ama işte evladı hemen peşinden sessizce ve kendi kendine zırlar ve belki bu çok güzel , tahsilli ve ciddi iş güç sahibi kızı tek tük az az içtiğini söylesede sigarayı biratirabileceğini sanır, hem tarık akan'ı yeni yürümüştür sonsuzluğa..

ama uzun kız cin gibidir ve herşeyin farkındadır, foyası ortaya çıkınca:

tanyeli, burçin orhon, sibel barış ışık bile muazzam kıskandıracak bir kıvraklıkta kıvırarak ortaklıklardan sıvışır.

uzun boylu dur ama tarihin en büyük

""" " dansöz " """

lerindendir.

aslında kendisi tebrik edilip beraber kıvırılmalıdır ama sözlük formatı için tanımla kapatırken bu bir:

dram .