• bununla başlayıp omurgamı falan kütürdetmeye geçtim, giderek manyak oluyorum. hiç başlamayın. psikolojik olarak cort bir şey.
  • ağza bir adet olips türevi bir şeker alınır. boyun sağa sola döndürülürken şekeri çiğnersiniz, çıkan "çatırt" sesi boynunuzdan çıkmış gibi olur, komik olur hoş olur.
  • bir agent smith klasiği.
    yakınlarda olduğunu kütürdeme seslerinden anlayabilirsiniz.
  • son derece zararlı olmasına ragmen cıkan sesin siddetiyle dogru orantılı bir zevk verir insana.
  • felce sebebiyet veren olusumdur.boyun kuturdettikten sonra yurumek ya da bunun gibi vucudun tamamiyla yapilan ani hareket adami felc edebilir.ornegi de yasanmistir dikkat etmek lazim.
  • eğer bu eylem kütürdetilen boynun sahibi tarafından yapılıyorsa zararsız bir teşkil, eğer bu eylem başka şahıslar tarafından hangi fanteziler çerçevesinde yapılıyorsa o zaman zararlı bir teşkil yaratabiliyormuş.
  • berbat bir alışkanlığım. kütletme zamanı geldiğimde nasıl içimde bir istek patlaması, zorundalık hissi ve ihtiyac duygusunun tavan yapması, baş ağrısı! tanrım kütletmeliyim!

sonra baş ağrısının geçmesi, rahatlama, mutluluk hissi.
    nasıl vazgeçilir, kurtulunur bilmiyorum. bunu bana kim öğrettiyse kahrolsun! adeta yoksunluk çeken bir canki oluyorum bırakmaya çalışınca. bu son diyorum, olmuyor.
  • bunu yapan kişinin sanki boynu kopacakmış gibi hissediyorum ben. yeminle içim çekiliyo ıyy. aynı hisse, parmağın demir kapıya sıkıştığını düşününce de kapılıyorum. bu ikisi kabusum benim.

kopacak evladım o boyun. dur, çevirme sağa sola!
    mesela sırtını kütlet. ora sağlam bence bi şey olmaz. ama boyun öyle mi? değil. narin o! allaanıseversen yapma. :(
  • bazı berberlerin size sormadan yaptıkları riskli eylem...
    (bkz: berber koltuğu paranoyaları)
  • başı sağa sola doğru esnetmek yoluyla boyundan "kıt" diye bir ses çıkartmak ve bunun beraberinde getirdiği hazza verilen eylemin adıdır.
hesabın var mı? giriş yap