• insana boynunu oynatamadigindan soylu bir hava verir. fakat verilen o hava kafanizi diyarbakir karpuzu gibi hissedip ta$iyamamanizdan dolayi kiciniza kacar.
  • ayin insanla boyun arasina girerek 1 saat 23 dakika kadar boyunu gorememe durumu, 23.5 yilda bir olur
  • o kadar kötü bir durumdur ki bas agrisi yapar bir de deli gibi. su an çektigim durum ayrica. o kadar boynum ve basim agriyor ki aglamak istiyorum. bütün sözlük yazarlarina kendimi acindirmak, buraya herkesin gelip boynuma masaj yapmasini saglamak istiyorum, sonra da omuzlarinda aglamak (ki mümkün olamazdi bile kütük gibi kasildi boynum egemiyorum bile), atv'de benim için bagis toplansin istiyorum boynumu düzeltmek için.. iste böyle bir durumdur boyun tutulmasi.

doktor tescilli edit: boyun fıtığı çıktı bunun altından, boru değilmiş.
  • bütün kas tutulmaları gibi eğitici yanı da mevcuttur. hangi hareketi yaparken hangi tarafınızdaki kasın çalıştığını çok güzel anlatır. zira "kafayı yastığa koyarken ve kaldırırken boyun kaslarının kullanımı" isimli dersi acılar içerisinde kıvranarak almamı sağlamıştır.
  • bu sefer cidden ayip eden tutulma. yatsam olmuyor otursam olmuyor. ara sira cigliklar, kufurler yarrak gibi bi tip oldum evden cikamiyorum. kapiya gelen kuryeler boynunda 7metrelik dolanmis atkisi italik duran yan yan bakan beni gorunce saygida kusur etmiyorlar. tekeldeki cocuk daha parayi cikarmadan ''abi istersen sonra verirsin'' dedi. bilmiyor ki bi ittirse ters donmus kaplumbaga gibi kalicam yerde.

bu sektorde de tecrubeliyim. daha 2-3gun gecmeyecek biliyorum. bi muammer guler bu agriyi bilemez mesela, cok sansli. off ulan offf aminakoyim. kafama utu basmaya gidiyorum. elveda sozluk.
  • 200 kusur entry girilmis fakat adam gibi kesin cozumu yazilmamis illet. cozume yaklasan birkac arkadas olmus; bir tanesi sicak su torbasi yazmis, biri de sac kurutma makinesi yazmis (gerci hocam sen ne yaptin ne sac kurutma makinesi ya?) ama kesin ve etkili cozumu yazilmamis.

beyler bayanlar bu olayin kesin cozumu heating paddir. baska da cozumu yoktur. oyle krem filan sacma sapan islerle ugrasmayin. bu heating pad zimbirtisi genel olarak turkiye'de unlu degil ama kesin vardir satan bir yer. amerika'da her yerde bulunan bir seydir oysa cunku bildigin can kurtaricidir. oyle fazla pahali bir zimbirti da degil kesinlikle. minimum 15, maksimum 45 dolara kadar yolu var.

neye benzedigini google'a yazip bakabilirsiniz. arkadasim fise takiyorsun bunu, boynuna koyuyorsun sonra. o boyun tutulmasini yavas yavas cozuyor bu arkadas. cok fena tutulduysa 1-2 saat aliyor ama kesinlikle isi bitiriyor. kendimi bildim bileli senede 1 veya 2 kez boynum tutulur ve hic biri birkac saatten uzun surmez.

yardimci olabildiysem ne mutlu bana. saglicakla kalin.

imla: edit
  • biri sizi çağırdığı zaman arkaya ya da yana doğru kafayı çeviremediğinizden bütün vücudunuzla dönmek zorunda kalır,alay konusu olursunuz..
  • spor yapmaya başlamadan yeterince ısınılmaması durumunda insanın başına gelmesi kuvvetle muhtemel sorun...
  • aci oldugu kadar da toplum icinde maymun olma nedenidir..
  • şu ağrı yüzünden bir haftadır aydemir akbaş gibi yürüyorum. mahallenin esnafı beni gördüğünde önünü iliklemeye başladı. sokakta park yerimi bile hazır tutuyorlar. kuşlar bile arabama pislemiyor. mahalleli bir tuhaflaştı, kızlar yüzüme bakmıyor. gerçi önceden de bakmıyorlardı.

birkaç gündür uyutmuyor da. yan yatsan boynun ağrıyor, sırtüstü yatsan omzun ağrıyor. kalkmaya çalışsak kalkamıyorsun bile. elimle saçlarımı tutup öyle kaldırıyorum kendimi. yarım saatte bir saate bakıyorum vakit geçsin diye. sabah olsa da işe gitsem diyorum. işimi özler oldum.

ani hareketler çok acı verdiğinden mümkün oldukça az hareket ediyorum. tembel hayvan gibi oldum. müşteriler yaşayıp yaşamadığımı kontrol etmek için ağaç dalıyla dürtmeye başladı.

şu ağrılar yüzünden hayattan tat alamaz oldum. outlast adlı oyunu yükledim, karanlıkta tırsa tırsa ilerlerken delinin teki önüme çıkıp koluma yapışıyor, acı çekmemek için korkamıyorum bile. resmen içimden ağlıyorum.

zaten dipte olan yaşam kalitemi negatif değerlere çekti bu ağrı. sıcak su iyi geliyor dediler, tarkan gibi kaynar suya yattım geceden. dedim sabaha kemiklerim erir, sonra tekrar birleşir ama suyu o kadar sıcak tutmaya bütçemiz yetmedi.
hesabın var mı? giriş yap