şükela:  tümü | bugün
 • yıllardır adaya gelir giderim son 3-4 yılda artık mızrak çuvala girmiyor. inanılmaz bir paragözlük, hesapta geçirmeyi bir kenara bıraktım daha otururken kalksalar hesabı ödeyip de yeni masa gelse ruh hali... hizmette, mutfakta kalite düşerken yükselen hesap... adayı ada yapan nezaket, saygı hoşgörü zaten sizlere ömür. en son gazeteci candaş tolga’ya adadaki turizm işletmecileri derneginin başkanı yazılarını beğenmediği için sokak ortasında taciz, hakaret etti. davalık oldular. imam bunu yaparsa cemaati siz düşünün. adalı bir genç kapısının önünde onlarca bodyguard olan bir mekanda linç edildi, öldürüldü. 1 kişi araya girmez mi? anlayacağınız bozcaada da bitiyor. yok oluyor. belediyenin buldugu tek care ise komik gece 1 den sonra her yeri kapamak. hayati durdurmak.
 • gitmeyin arkadaşım o zaman su amina koduğumun adasına.

  siz giderseniz, ınstagram'da orda burda ah bozcaada ne güzel diye paylaşım yaparsanız bunlar az bile.

  bozcaada'ya gidecegime midilliye giderim
  ne işim var amk adasında.
 • bunu diyen insanlar sanırım hayatları boyunca türkiye’de başka tatil yöresine gitmemiş insanlar. ülkemiz geneli bir kalitesizlik olduğu doğru ama bunu ada özeline indirgemek oldukça zorlama. ölümlü kavga olayı ile ilgili yazanların da her kelimesi yanlış. candaş tolga’dan ya çok etkileniyorsunuz ya da yakını falansınız. kendisinin gazetede yazdığı saçmalıkları buraya taşımınıza başkaca bir anlam veremedim.
 • les ötesi ada. lan duydunuz mu? ata demirer yaşıyormuş! diyen andavallar koşuyorlar arkalarına bakmadan. sonra bana hesabı geçirdiler diye agliyorlar. bir kere evini 5'e bölen pansiyon yapmış. fiyatı da sakız adasi'ndaki 4 yıldızlı oteller seviyesine çekmişler. sonra da neden turist gelmiyor?

  siz de gitmeyin. ınanin bana; gidin sakız adasi'da. denize sıfır otelinize yerlesin. karfas plajında denizinize girin. orada şezlong parası olmamasına çok şaşıracaksınız mesela. oturup bir kahve içip, şezlongu aksama kadar kullanabilirsiniz. sonra 1 günlüğüne araba kiralayıp, vurun ortaçağ köylerine doğru. oradaki esnafligi gördüğünüzde ağlamak isteyeceksiniz.

  ınsanlarin gözlerinde siz para değil misafirsiniz. turkiye'de ise misafirdiniz. artık para verip, siktirip gitmesi gereken ve aldigi hizmeti sorgulamamasi gereken asalaklarsiniz.
 • ayvalik'a da bulaşmış olmalı.
  özellikle cunda .
  limonataya ilk kez 18 tl verdim.
  küçük bardak çay 5tl, algıda dondurma 7 tl...
  bir top dondurma 4 tl.
  küçük su 3.5/4 tl arası.
 • ya beyler bir numarası yok amk bu adanın ya, herşey gibi abartılıyor. gitmeyin sanki bi bok var gibi hayir yolu da uzak amk. çok ayak alti bir yerde değil.
 • fakir serzenişi.. bu devirde hala türkiye'de tatil yapmak nedir.
 • bizim milletin sopa arsızı olduğunu gösteren hadisedir. kazıklandıkça, dayak yedikçe hatta linç edildikçe daha da çok gider.

  akıllara zamanında büyük usta levent kırca’nın skecini getirmiştir.

  skeç: https://youtu.be/3fg0bkncfac
 • günaydın. 91'den beri oralardayız, odun iskelesi zamanından beri gider geliriz.
  haftasonu ve bayramlarda gitmeyin adaya nokta.

  p.s. yazar gökçeada'dan bildirdi. buraya da gelmeyin len :)
 • arabayla adaya gidiş geliş 115 tl. yaya 11 tl.
  günübirlik gidip gelirim. yemeğimi geyikli'de yerim. marketten atıştırmalık alıp giderim. ayazma plajında yüzer gelirim. 2006 yılında gidip aşık olduğum, haftalarca kaldığım adadan soğudum artık. paragöz esnafı keriz silkeliyor. arz talep meselesi maalesef. talep çok, geçiren çok.