şükela:  tümü | bugün
134 entry daha
  • mordoğan-saplık-gün batımı-şarap kombinasyonu var kurtarmaz mı?

kayalıkların orada ağaç kütüğünden yapılmış bir bank vardı, oraya oturup köpeköldüren içe içe güneşin batışını izlemek, hele bir de bunu ölü mevsimde, kimecikler yokken yapmak... paha biçilemez bir histi! hayatımın en mutlu ve huzurlu anlarındandır.
  • var bizimde bir hayalimiz.. olacak olan.. çok özledim çok..
  • ıcim sisti.
  • klişenin dibidir
  • sevgilimle asla böyle hayaller kuramıyorum ya. inanılmaz banel geliyor. ne bileyim spontane bi şeyler yapmak bisiklete binmek gülmek eğlenmek falan daha zevkli geliyor bana
  • bundan 10 sene once olsa ic eritirdi. simdi eskaza baska ciftlerin kadrajina dustugun bir aktivite hic romantik degil. halk pazarina donmus durumda.
  • şarap ne olum ılık mısınız? diye sormak istediğim başlık
  • bir çanakkaleli olarak söylemek isterim ki eskiden sevip şu an kusacağımız kombin. o polente'ye çıkan minibüste sadece şu konuşuluyor:

-örtüyü aldın mı
    -meyve tabağını aldın mı
    -şarabı aldın mı

daha bir kişinin bile dönüp dünyanın en güzel gün batımlarından biri olan bozcaada gün batımına (daha güzeli gökçeada) baktığını görmedim. fotoğrafı biten eee minibüs kaçta geliyomuş demeye başlıyor.

oraya sandalye koyup oturan ikili varsa flörtspordur. grup olarak sandalye konuyorsa içmece vardır.

bu iki grup dışı ise like için onca virajlı toz topraklı yolu gelip bir de uçurumda topuklu ayakkabı falan giyerler. düğünde misin yavrucağım.

son olarak tabi ki benim de pozlarım var burada yalan değil. ama ben ne yaptım aslanlar gibi manzaramı da izledim.
    çünkü dehşet güzel.
    çünkü tanrı bozcaada'yı insanlar daha uzun yaşasın diye yaratmış.
    çünkü aynı tanrı yolları da bozmuş ki herkes de o kadar uzun ömürlü olmasın.
    paydos.
  • bundan hoşlanmayan,anlamsız bulan kadınlar tanıyorum. hoşlanan bir sevgili ile paha biçilemez.
  • bozcaada yı silin şurdan sizin yüzünüzden fiyatlar hiltonu geçti...
31 entry daha