şükela:  tümü | bugün
  • bilecikte bulunan doğa harikası, ctesi sabah deneyimleyeceğim gölet.

edit subanallah : bence gitmeyin.
  • gerçekten çok huzurlu bir yerdir, bilecik pazaryeri ilçesinde bulunur, piknik yapmak isterseniz çok erken saatlerde gitmelisiniz çünkü fazla masa yok, çadır kurmalık yerdir, yolda da köylerden geçersiniz, çilek tarlaları vardır, gitmeyi çok sevdiğim yerdir.
  • bayıldım !
  • ulaşımı görece kolay kampçı göletidir. eskişehir'de bulunanlar ve kamp yapmak isteyenler için güzel bir yer. çoğunluk öğrenci gittiği zaman orada gruplar zamanla birbirleriyle karışırlar. ortam güzel olur.
    yalnız hava karardıktan sonra gölün yukarısına ağaçların arasına dalmayın odun bulacam diye. efendi efendi grup halinde gündüz halledin işlerinizi. jandarmanın gelip ayı var dikkat edin diye uyardığını hatırlıyorum.
  • pislik aptal orospu çocuklarının takıldığı içip sıçtığı ve çöpleri yerlere attığı yer amk çocukları o yere attığınız çöpler ananınızın amına girsin.
  • geçtiğimiz hafta sonu kamp yaptığım alan.

gölet genişçe ormanlık bir alanın ortasında bulunuyor. genelde eskişehir ve bilecik’ten günübirlikçiler geldiği için cumartesi günleri kalabalık oluyor. orman sık ve gölün etrafı tepelik olduğu için geceleri serin. kampa gidecekler giysi ve tulum tercihlerine dikkat etmeli.

gece hava açık olduğunda yıldızlar içinize dolacak kadar parlak, çok fazla yıldız görüyorsunuz. girişler ücretsiz olduğu için çok insan geliyor haliyle kamp alanlarında çok fazla plastik atık var. bunun dışında gölde çok fazla kurbağa var,ilk gece kurbağa sesinden uyuyamadım. bölgede ayı olduğunu da öğrendim fakat göl çevresinde indiği görülmemiş. ormanda kuru ağaç bulmak zor, ateş yakmakta zorlanmamak için çıra ve mangal kömürü götürmek tavsiye edilir.

not: ne yapıyorsanız yapın lütfen çöplerinizi giderken toplayın ve ateşinizi güzelce söndürün.