aynı isimde "bozkır" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
74 entry daha
 • direkt aksiyon bekleyenlere bölümleri biriktirip, toplu izlemelerini tavsiye ediyorum. tadında bir başlangıç oldu, ortamın boğuculuğunu iyi hissettirdi izleyiciye ilk bölüm. ilerleyen bölümlerde temponun yükseleceğini düşünüyorum.

  dizide bir diğer merak ettiğim de ekin koç'tu, kendisi rol alacağı dizi ve filmlerde seçici davranıyor belli ki, çok da iyi yapıyor, umarım böyle devam eder, oyunculuğunu da çok beğendim. ayrıca bold pilot'u konu alan şampiyon filminde de izleyeceğiz kendisini yakın zamanda, 140journos belgeseliyle yükseldik, bakalım filmi nasıl çıkacak.
 • beğendiğim dizi. blutv'nin paçayı kurtarması için bu tarz yapımlara ağırlık vermesi gerekiyor. bartu ben gibi şaklabanlıklara hiç gerek yok.
 • youtube'da reklamına denk geldiğim, reklamında direk suriyeli güzellemesi yapan dizi

  anlaşılan yine bir propaganda dizisi daha
 • gerçekten olmuş bu dizi. 2. bölümü izlerken sürenin 3 dakikadan az kaldığını görünce üzüldüm, o kadar bağlıyor kendine. demek ki isteyince oluyormuş.
 • ikinci bolumuyle hafiften ivmeyi yukseltmeye baslayan dizidir. fgr bu bolum siritmadi. simdi x olacak diye tahmin yurutmek pek mumkun degil, bu baglayici bir unsur. dizi suresinin kisa olmasi da bir avantaj.
 • ikinci bölümünde person of interest göndermesi dahi yapan dizi, şaşkınlıkla takip ediyorum. senaryo biraz basit geldi bir de gereksiz bir suriye duyarı yedik ama ona rağmen izlenir.
 • dizi fena değil. fakat suriyelileri aklama çabası gerçekten mide bulandırıcı. suriyelilerin yediği haltları bilmesek acıyacağız. bunun dışında dilara karakterini canlandıran oyuncu hiç olmamış. çok yapmacık.

  --- spoiler ---

  kodamanların yaptırımından korkan emniyet müdürü, polislerin özel hayatlarının rayına oturamaması gibi konular gayet gerçekçi. fakat seyfi'nin komşusu nihal ve nuri ile olan diyaloğu gittikçe ilginç bir hal almaya başladı. nereye bağlanacağını çok merak ediyorum.

  --- spoiler ---
 • bu bölüm çok daha iyi olmuş görünüyor. geçen bölümdeki figuranların kötü etkisi geçmiş ve derli toplu bir hikaye bütünlüğü oluşturulmuş.

  bu bölümde tam olarak kendimi adının da hakkını verecek şekilde, küçük bir iç anadolu şehrinde hissettim. görüntüleri, karakterlerin gerçekliliği sizi hemen içine alıveriyor. sistemdeki aksak noktaları net bir sekilde sunabiliyor. bu da size evet ben az önce gerçek bir şey izleyebildim sevinci yaşatıyor.

  --- spoiler ---

  kurguda birkaç ipucu vererek bir sonraki bölüm için merak uyandırdı. zengin iş adamı ve kızının olduğu sahnelerde biraz kopuyorum ama onun dışında zamanın nasıl gectigini anlayamadım.

  yeni gelen buram buram iç anadolulu abimiz bayağı güldürdü, iyi oyunculuk vallahi. ayrıca belirteyim, nuri'nin içmeye gittiği yerdeki renkler, açılar on numaraydı.
  --- spoiler ---
35 entry daha