• gözde laser ameliyatlarında başarısı kanıtlanmış gözlerimin ne kadar umutsuz olduğunu bana çekinmeden söyleyen halen dünya göz hastanesinde çalışan hoş doktor. http://www.bozkurtsener.com/
  • gülse birsel'in abisi olan ünlü göz doktoru.
  • üniversitede yani cerrahpaşa ingilizce tıp fakültesinde iken göz stajında hocam olan adam. derse ilk girdiğinde "bu ne lan ömer şerif derse geldi yanlışlıkla" demiştim. öyle yakışıklı zattır kendisi. biraz yaşlandı tabii
  • 5 yıl önce sağ gözümdeki az derecede astigmat yüzünden sol gözümün de bozulabileceği gerekçesiyle beni lazer ameliyata alan doktor, ancak aynı astigmatı 5 sene sonra aynı oranda hatta ek olarak yoğun bir göz kuruluğu, batma, çapaklanma ve kanlanma ile yaşamaya başlayınca, vermiş olduğu kararın ne derece yanlış olduğunu anladım, insanları ameliyat etme kararı kurbağaların ki kadar basit olmamalı dedirtmiştir...
  • şansıma kornea kalınlığı ölçüm sonuçları ve göz yapım ameliyata uygun çıktığı için beni ameliyat eden ve gözlerimi düzelten doktor. hayatımı geri kazandırdığı için ona minnettarım.
    (bkz: #25706912)
  • gözüm bozuk olsa da lazer yaptıracak olsam başkasına bakmam.
  • ocak 2008 de laser ameliyatı olduğum doktor. tam 8 yıl oldu hiç bir bozukluk yok kesinlikle tavsiye ederim.
  • @schlingel bozkurt şener'den önümüzdeki hafta ilasik ile lazer ameliyatı olmayı düşünüyorum. -2,5 miyopum var ve ameliyat sonrası astigmat oluşması konusunda çok çekincelerim var. 2003 de operasyon geçirmiş biri olarak deneyiminiz benim için çok önemli.
    gözleriniz şuan 0 numara mı ya da hafif derecede astigmat / gece körlüğü var mı?
  • girilen enrtyleri sildirmis gibi gozukuyor. tarihler arasindaki bosluklar cok tutarsiz
  • aynı kurumda çalışıp,kendisi ile işten dolayı sağlam ilişki kurduğum,ününün hakkını veren göz doktoru.
    "hocam müsaitseniz makbuzla geliyorum".
hesabın var mı? giriş yap