şükela:  tümü | bugün soru sor
  • evrim değildir o, ucuz deterjan ile yıkanmıştır.
    (bkz: ıslak köpek kokusu)
    aynı bokun beyazı (link)
  • nihal atsız'ın bugünleri görmesini dilerdim, insanların geldiği bu yozlaşmayı ve yobazlığı. gerçi nihal atsız beklerdi sanırım, o hiçbir zaman mhplilerle aynı cenahta bulunmazdı çünkü. yazık gerçekten.

en çok üzüldüğüm şey de bu grupların cahil sürüsü kaynıyor olması. okuyan eden kaliteli insanlar eskilerde kaldı artık. cumhuriyetin başlarında insanlar gazeteler, mecmualar çıkartırdı; bu insanların aynı zamanda bilim ayağı da olurdu. şimdiki nesil iyice çöplüğe döndü, üniversitelerdeki hocalar da seslerini çıkartamaz oldu maalesef. yeni nesil kavramları bile ayırt edemiyor henüz, bilim dünyasından iki tane isim sayamıyor, makale takip etmiyor; bütün bunları geçtim, noktalama işaretlerini kullanmayı bile bilmiyor.
  • bir oy ince'ye bir oy hdp'ye diyen it'ler nereden nereye evrilmiştir ?
  • bozkurt evrilmez, bozkurt bozkurttur.
  • mankurttur o. bozkurt olsa duramazsin.
  • ben her zaman dedim yine diyorum.mhp zihniyeti diye birşey yoktur.bir kişi hem muhammedin hem mustafa kemal'in yolundan gidemez.tam tahmin ettiğim gibi.mhp ilk yol ayrımında ayrıştı.arapçı mhpliler bahçeli ile,atatürkçü mhpliler ya chp ya iyip gitti.bu arapçı mhplilerin akp ile yol alması normal.bırakın biraz daha oynasınlar.bırakın biraz daha islam yaşasınlar.ülke battığında olur da iktidarı ele geçirirsek bu topraklarda islamcılık,arapçılık,osmanlıcılık gibi gerici tüm ideolojileri kökünden kurutucaz.bu sefer atatürk'ün yaptığı hata gibi diyanet vs gibi kurumlara kaynak aktarmadan yapıcaz.milletin başörtüsüne karışmadan yapıcaz.tarih derslerinde osmanlının çöküş dönemini daha çok anlatarak yapıcaz.bu dönemi belgesellerle yeni nesillere anlatarak yapıcaz.
  • bir kadına saldırmak onlara göre bozkurt olmanın şartlarındandır. ama yaptıklarını itler yapmaz. boş verin, önemsemeyin şunları. atatürk’ün milliyetçiliğine de kurban olsunlar.

tanım: değneğin iki ucu da aynı olduğundan önemli olmayan önermedir.
  • devlet bahçeli ile hızlanan süreç.
  • görüş özgürlüğünü savun, gün boyu hak hukuk adalet diye zırla,

seninle aynı olmayan ak-it, çomar olsun.

insan bir düşünür 16 yıldır biz nerede kaybediyoruz diye. ahan da burada kaybediyorsun cnm.
  • aslında "boz-it"in "ak-it"e evrilmesidir. rengi değişmiştir, cinsi değişmiştir, türü aynıdır.