şükela:  tümü | bugün
  • sürmenede parmaklarınızdan akan yağlara aldırmadan çılgınca yiyeceğiniz pideler yapmayı başaran pideci.
  • sürmene çarşı mahallesinde yeralan pideci, odun ateşi ve taş fırın sahibi. peynirli kavurmalısı vedat milor'un tercihi oldu.
  • kıymalısı vasatın altındadır, ama kavurmalı ve peynirli çeşitli ise mükemmel üzeridir.
  • bu yaz itibarı ile kapitalizm zincirine eklenmiş işletmedir. devlet hastanesi ile balıklı mahallesi mevkileri arasındaki yolun üzerinde bir şube daha açmıştır. fiyatlar diğer işletmelere göre normal seviyede lakin ilk şubeye kıyasla iki kat artmıştır. aldığım duyumlara göre de yeni şubenin pidesi ilk şubenin pidesini aratacak cinstenmiş. dört aydır gitme fırsatım olmadı. dört ay öncesine kadar (yeni şube açılmadan) her hafta sonu kırk beş kilometre yol katedip gittiğim bir yerdir. pideleri de enfestir.
  • yemek yemek için 2 saat zamanı olanlar için ideal yemek yeri. çok satış yapmasından mütevellit pişkin garsonlara da sahiptir. siparişinizi unutup 45 dakika sonra. bir aksilik olmuş isterseniz bekleyin istemezseniz gidin diyebilirler.

ama pideleri lezzetlidir. yenir.
  • esnaflik bilmeyen işletmedir. sahibi murat kıvran'ın bir arkadaşim facebook da eleştiri yazdi diye attığı mesaj.

"allah kimseyi karaktersiz kültürsüz yapmasın bazılarını övüpte bazı insanları.kötülemeyi nasip etmesin senin bu yapından çok dengesiz karaktersiz biri olduğunu fark ettim o yazmış olduğun facebook a yazıyı kaldır yoksa seninle farklı boyutlarla konuşucam"
  • kapalı kıymalısını denediğim ancak bu vesile ile beni pideden soğutan pideci. ne kesmek ne ısırmak mümkün. eğer zırhını delebilirseniz içinden çıkan da gayet lezzetsiz standart kıyma.
  • kesinlikle esnaf olmayan paragozlu mekan. gidin yılmaz pide de yiyin pidenizi.

tur otobüsleribne oncelik tanindigi icin mal gibi, essek gibi beklersiniz masada.

para kazandirmayin boyle insanlara, hak etmiyorlar. anladik pide guzel ama ole meshur olacak kadar da degil. seyh ucmaz, müridi ucururmus.

para kazandirmayin su insanlara. masada oturup yiyenler mal ve enayi, tur otobusleriyle gelenler akilli. e para tabi.