• matematik bölümünde erkek başına 1 kız düşmektedir. iyi oran.
  • umarım erasmus programı yoktur.
  • az önce trthaber kanalında tanıtımı yapılan tabela üniversitesi. sanırım "neden bozok üniversitesi?" gibi bir soruya öğrencilerin verdiği cevaplardan kolaj yapmışlar. içlerinden sadece bir tanesini size aktarıyorum;

- diğer üniversitelerde görmediğimiz şeyler var. hocalarımız bize hal-hatır filan soruyorlar..

vayyy ameneko.. akademik vizyona bak! hal hatır sormaya devam. belki ortamdaki bi atom çekirdeği sıkıntıdan ortadan ikiye ayrılır ve bu sayede literatüre geçeriz.
  • yök raporuna göre, 2007 yılında 22 öğretim üyesi bulunan bozok üniversitesi yoplam 29 tane sci indeksine giren makale üretmiş. bu oran okulu ülkede ikinci sıraya yerleştiriyor. bu şekilde devam etmeleri güzel olur.
  • matematik programına 1 erkerk 1 kadın toplamda 2 kişi kayıt yaptırmış.
  • içilebilen cam yüzey temizleyicisi bu ilim yuvasında üretilmiştir.
  • akademisyenlerin ağaçtan toplanan armut olduğunu sanan yönetimlerimizin bize hediyesidir. tek örnek değildir, her ile bir üniversite coşması ile sayıları daha da artacaktır.
  • götünüzden üniversite uydurmayın, bu ne amk ? survivor bozok mu rektör ahahah.
  • yozgat ili sınırları içerisinde bulunan bir üniversite.

yozgat otogarına iner inmez yatay geçiş hayalleri kurulur.
  • https://youtu.be/urdj1vojjji

2018 tanıtım filmi yayınlanmış üniversite. tanıtım filminde gösterilen etkinlikleri nedense ben 3 yıldır okulda göremiyorum öğrencilerden gizli yapılıyor galiba. en ilgimi çeken şey ise ulaşım ile övünmeleri eğer şehir dışından bahsediliyorsa yozgat- tokat komşu şehirler olmasına rağmen 3 aktarma ile gidiyorum eğer şehir içi ulaşımdan bahsediyorlarsa zamanında gelmeyen otobüslerden, amerikalıların petrol aradığı gibi oksijen aranan otobüslerden yoksa otostop çeken öğrencileri döven otobüs şoförlerinden mi bahsediyorlar anlamış değilim.
hesabın var mı? giriş yap