• fena halde vucut yapmis insan... halbuki (bkz: ne gerek var)
 • dünyaya 37 yıl önce gelmiş bir hediye olsa gerek, daha yeni açılıyor...
 • belki çok iyi bir karakter oyuncusu değil ama fena halde vucut yapmış bi aktör olduğunada katılamam holywooddaki ayılarını düşünürsek.tasdikli yada tasdiksiz o ne gereği var denebilmiş vucutla eskilerde levis reklamlarında oynamayı başardı,thelma and louise de kısa rolü bi yana karın kasları konuşuldu.yani o vucudu ve tipiyle hakkını vermek istediği rolleri seçebilme şansına erişti.tyler durden gibi bi antikahramanı oynamaklada sinemada çocuğu koymuştur dahası ne ki.birde geyikmisin sen brad dedittiren araba çarpma sahnesi dışında filmde ne olup bittiği şimdilerde unutulmaya yüz tutmuş meet joe black de oynamıştı.aklıma gelen bazı diğer filmleri seven,bizi ayiran nehir,twelve monkeys,true romance:),seven years in tibet,fight club....
 • ilk gordugum zaman uzun bi sure "iyy tom cruise modeli, sadece tipi sayesinde iki yakasi bir araya gelebilecek yeteneksiz bir aktor bozuntusu aday adayi daha " gibi eblek bir onyargi ile yaklastigim (basbayaga kiskanmisim) ve fakat takip ettikce bana "lan, lan bu herif neymis yahu" dedirtebilen, kendisine uyan rolu once twelve monkeys ardindan fight club ile sekillendirip son olarak snatch te tam olarak yakaladigina inandigim ve artik (en nihayetinde) cok yetenekli oldugunu dusundugum aktor.
  bence onumuzdeki 15 yilin harrison fordu ve dahi eskilerden ornek vermek gerekirse paul newman i olmaya en buyuk aday yetenek yumagi... (kusura kalma otis senin icin de ayni sifati kullanmistim ama kelime dagarcigim kurudu bisi bulamadim).
  kendisinin rol aldigi filmeler benim icin "ilk gidilecek" siralamasinda yer aliyor.
 • 37 yasinda 25 inde gorunebilen bi insan kendisi.bence supper de basarili ve yetenekli bi aktor.ama gel gor ki, yakisikli olmak bazen boyle bir onyargiyi beraberinde getirmekte.oysa ki robert de niro gibi yolda gorsek hasan amca naber diyebilecegimiz bi adam olsaydi, lord unvanini vermistik coktan.demek ki neymis? aktor dedigin cok goze batmamaliymis ki, komplekslerimizden arinip supper adam diyebilelim.
 • snatch filminde tavuk yedigi bir sahne vardir.
 • son dönemlerin en iyi aktörü...
 • her türlü rolün üstesinden layığıyla gelen, hem bu yakışıklılık hem de bu yetenek...allahın sevdiği bir kuluymuş dedirten süpper adam.
 • ve tanrı yakışıklı kavramını yarattı, dediğimiz aktör insan
hesabın var mı? giriş yap