şükela:  tümü | bugün
 • 8 ocak 2005 tarihi itibariyle brad pitt'in basın sözcüsü aracılığıyla duyrulan çiftin aldığı karar. 4.5 yıllık evliliklerini noktalayan çift yaptıkları açıklamada 7 yıllık beraberliklerini noktalama kararında basında çıkan hiçbir dedikodunun etklili olmadığını ve ayrıca birbirini seven ve değer veren iki arkadaş olarak ayrıldıklarını belirtmişlerdir.

  hollywood'un en gözde ve film endüstrisinde en çok güce sahip çiftlerinden biri olan jennifer aniston ve brad pitt'in çocuk yüzünden ayrıldığı söyleniyor. brad pitt'in çocuk istediği, ancak aniston'un ise bu aile kurma isteğini ertelemesi ayrılık kararında büyük rol oynadığı söyleniyor.

  diğer bir dedikodu ise brad pitt ile angelina jolie arasındaki yakınlaşmaların bu ayrılığa sebep olması.
 • jennifer ile aramdaki engellerden birisinin daha kalkmis olmasi durumudur. eger birkac milyon dolar ve dunya capinda bir une kavusma engellerini de halledersem kendisinin benim olmasi icin hicbir sorun kalmayacaktir..
 • kaynakça ve detaylı bilgi açısından, meraklısına: http://news.scotsman.com/…rnational.cfm?id=25432005
 • hayatlar artık annelerimizin anneannelerimizinki gibi ailevi değil evet bunu amerika'da da türkiye'de de görüyoruz. birileri birileriyle beraber oluyor, evleniyor, işler bozulunca du bi de doğurayım deniliyor ama hayatlar artık bireysel. istediğimiz an istediğimizi yapmamıza engel teşkil edecek nesne, kişi ne varsa onları bertaraf etmeye çalışıyoruz.
  bu kapsamda bu ikilinin de ayrılması gayet olağan. biz artık bir değil, ayrı ayrı var olmak, ailevi değil de bireyi temsil etmek istiyoruz demişlerdir, tıpkı şimdiye kadar ayrılan ve bundan sonra ayrılacak olan diğer çiftler gibi.
  (bkz: bireysellik)
 • jennifer aniston-brad pitt çifti bu kararlarını 2004 sonunda değil de 2005 başında açıklayarak bir yıl kazandılar, ama jennifer aniston 2005 yılının sucker'ı olacak şimdiden belli bu. yine de iyi olmuştur, brad pitt'in yanına yakışmıyordu bu hanımfendi. friends sene 8 bölüm 9'da phoebe'nin brad pitt'i ilk görüşünde iki başparmağını da havaya kaldırıp tanrı'ya "well done!" demesi gelir bu çift ile ilgili bir haber okuduğumda hep.
 • dünya üzerindeki dişi nüfusunun %95ini mutlu etmiş hadise. gayet üzücüdür aslında birbirine bu kadar yakışan bi çiftin ayrılması, fesatlığa ne lüzum var..
  ayrıca olay çocuksa jennifer* haklıdır, zorla mı yapacak kardeşim alla allaa.. brad'in soyunu devam ettirmek isteyen kadınlar sıraya girsin madem. (sıranın uzak galaksilere kadar uzaması muhtemeldir gerçi)
  sorun da böylece çözülmüş olur.
  (bkz: dağılın)
 • haber vitrin in haberine göre; şöyle şekil gösteren ve çeşitli mevzuları aklıma getiren hadise.

  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  jennifer aniston brad pitt'i telefonda angelina jolie'yle seks yaparken yakalamiş

  jennifer aniston ile brad pitt'in boşanması magazin dünyasında bomba etkisi yaratmıştı...
  10 ocak 2005 pazartesi 13:11

  herkesin konuştuğu ayrılığın perde arkasında pitt'in angelina jolie ile yakınlaşması olduğu ortaya çıkmış... mr. &mrs. smith filminin çekimleri sırasında başlamıştı bu yakınlaşma... bir gün jolie ile pitt telefonda 'fantezi' yaparken aniston'a yakalanmış...bu olaydan sonra araları bozuk olan çiftin ilişkisi iyice çıkmaza girmiş... çift, evliliklerini kurtarmak için karayipler'e tatile gitmiş. ancak bu aşk tatili ilişkilerini düzeltmeye yetmemiş...

  http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=158840
  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  şimdi geçelim hadisenin vehametine. efendiler sorarım size; genelde internetin kaşarı olan bazılarımız -ben de dahil- bunca zamandır her türlü olayla karşılaşmadık mı? işimizi halletmek, sitemizi upload etmek, maillerimize bakmak veyahut hiçbiri değil, tamamen pek değerli zamanımızın içine edip, chat yapmak için masumane bir şekilde bir internet kafeye gittiğimizde 31 çeken adamla mı karşılaşmadık..

  evde oturmuş paşa paşa chatimizi yaparken, -haydi soyunuğum, tıkla gir #eseklerle_sex- mesajlarıyla mı muhattap olmadık..

  gün geldi, 146 dan girdik, ay sonu babamızla hayatımızın ilk büyük kavgasını yaptık. gün geldi, uyuyamıyorum bahanesiyle, geceleri -tıpkı batılılar gibi, hani hep duyarız ya, "onlar 24 saat online, onlar da internet parası mühim değil." hesabı takıldık. çeşitli milletlerden bir dünya insanı destursuz odamıza, hatta kablosuz klavye ve mousle yatağımıza kadar getirdik..

  peki sorarım ha dostlar, hangimiz bu kadar dünya yakışıklısı ve güzeli bir hatunun telefonda sanal sex yaptığına şahit oldu ha? sorarım, yolda görsek, "aha ben aşık oldum sanırsam" diyebileceğimiz bir hatun ve kızların dibini düşüren (bazen cuk oturan tabirler buluyoruz, bulmuyor değiliz.) bir erkek..

  ya biz türlü türlü sitelerde sanal sex yaptığını sanan, amele cinsi erkek türlerine alışığız. gördüğümüz zaman "yuh ayı!" der, geçeriz. peki ya bu brad 'e ne demeli? ne diyeceğiz bu herife? ya bu haber yalan ya da insanın kilitlendiği noktalar varmış , bu doğru. demek ki neymiş insan cinsi dış güzellikle değil, iç güzellikle yürüyormuş.

  tabi canım kesin öyledir. türlü türlü sitelerde, kendini kız gibi gösteren, kız isminde nicklerle kendi gibi abazan ruhlu erkekleri aldatan, tatmin olan orangutan cinsinin içi çok güzel mesela.. çirkin olduğundan hayatında eline kız eli değmemiş, palavracı asker lere selam olsun. devam.. bakınız brad abiniz benzer sebeplerle jennifer dan ayrılmış.
 • bahis sitelerinin 1 e 2 verdiği, kaçırdığımız hadise.
 • ana haber bülteninde, spikerin; şimdi brad pitt hayranlarına sevindirici bir haberimiz var diyerek duyurduğu ve bizleri dumura uğrattığı ayrılıktır. şimdi, brad pitt hayranları niye bu habere sevinsin. diyelim ki sevindi, brad pitt'in bu sevinen hayranlardan herhangi biriyle birlikte olma veya evlenme ihtimali ne kadardır ki. hayran dediğin, yeri geldiğinde starı için üzülür veya sevinmez mi? starlarımıza hayran olurken; iyi günde kötü günde senin yanımdayım dememiz gerekmez mi *