• yılın koçu oylamasında diğer nba koçlarından bir tane bile oy alamamış celtics koçu.

doc rivers'a bile oy çıkmış da stevens'a çıkmamış. ben sizin beyninizi...
  • sınırlı oyunculardan oluşan boston celtics'e bu gece de doğunun en iyisi atlanta hawks karşısında galibiyeti getirmiş koç. buraya not düşelim bu adam büyük koç olacak*, sözlük sana diyorum ainge sen anla...
  • son zamanlarda gördüğüm en iyi benzetme üstteki entry'deki brad stevens-jürgen klopp benzetmesidir.

aynı paralelde steve kerr de nba'in pep guardiola'sıdır.
  • bir çekyat, bidon, ütü, makyaj youtuberı ve sitede oturan basketbol seven kıvırcık ergen irisine bile konferans finali oynatabilecek deha.
  • kariyeri boyunca birden fazla nba şampiyonluğu kazanacağına dair bahse girebileceğim dahi.

(bkz: i love you hocam)
  • bir kişiyi övmek için diğerini yerin dibine sokmak kadar salakça bir şey olamaz.

tamam, brad stevens iyi koçtur, çok yeteneklidir, ileride çok iyi yerlere gelecek, ama nba'deki faal en iyi 4 koçtan biri olan, hatta kısa kariyerindeki başarılarına bakarsak, tarihin en başarılı koçlarının arasına sokmamız gereken steve kerr'den 10 tane eder demek için ağır mal olmak lazım.

adam koçluk kariyerinin ilk yılında 30 küsür yıldır konferans finali görememiş takımı tek transfer yapmadan nba şampiyonu yaptı, ikinci yılında efsanevi chicago bulls'un kırılamaz denilen rekorunu kırıp 73 normal sezon maçı kazandı, üçüncü yılına başladığında nba'deki takımların üçte ikisi bu adamın geliştirdiği sistemi taklit eder oldu, bugün hala, houston gibi takımların yöneticileri "takımı warriors'u yenmek üzerine kurduk" demelerine rağmen playoff'larda karşısına çıkınca acz içinde kalıyorlar, ancak bizim her şeyi çok iyi bilen sivilceli ergenlerimize kalırsa kendisinden on tane toplasak bile bir brad stevens etmez.

anlamayanlar için edit: kendisi steve kerr'den daha iyi koçtur demek başka, 10 tane steve kerr eder demek başka şey. ilkine sürdürülebilen başarı görürsem ben de katılırım. bunun için şampiyonluklar kazanması da gerekmez. ikincisi ise steve kerr'e hakarettir. yarın öbür gün kerr warriors'la 5 şampiyonluk kazanırsa, kerr 10 tane popoviç eder demenin pop'a hakaret olacağı gibi.

futboldan örnek vermek gerekirse, 2006'da frank rijkaard'ı övmek için 10 tane capello, 10 tane alex ferguson eder demek gibi bir şey. rijkaard'da o yıllarda var olduğu düşünülen kapasite olsa o iki isim gibi hatırlanabilirdi, ama hiç bir teknik direktörün ne yaparsa yapsın 10 tane alex ferguson olamayacağını bilmek için dahi veya futbol otoritesi olmaya gerek yok.
  • kyrie mali icin hocayi gomen tiynetsizler goruyorum. bir lakers taraftari olarak nba’in en iyi 3-5 kocundan birini bu yasta gondermesini cok isterim celtics’in, ama kurt gm ainge maalesef boyle bir mallik yapmayacaktir. kyrie sikiginin de lakers’dan uzak allaha yakin olmasini temenni ederim.
  • boston celtics'in yeni koçu olmuştur.

not: kendisi garnett ile aynı yaşta ahahahahaha.
hesabın var mı? giriş yap