şükela:  tümü | bugün
  • 16-21 kasım 2015 tarihlerinde lütfi kırdar kongre ve sergi sarayında gerçekleşecek marka ve pazarlama etkinliğidir. konuşmacılar arasında ınfluence at work başkanı, robert cialdini, samsung elektronik baş mühendis ve tasarımcısı jinha lee, komedyen, oyuncu, senarist, yönetmen cem yılmaz ve razorfish global teknoloji direktörü ray velez gibi isimler bulunmaktadır.
  • her geçen sene içeriği ve popülaritesi daha da artan etkinlik. bu sene yekta kopan'ın sunumuyla birçok trend belirleyici pazarlama ve marka liderinin yanı sıra erdil yaşaroğlu, acun ılıcalı, ajda pekkan ve cem yılmaz da çıktı sahneye. bir sürü marka türlü etkinliklerle rengarenk bir ortam yaratıyor. birileri kavga ededursun, birileri orada dünyayı takip edip gelişmeye devam ediyor.
  • pahali etkinlik. eylul bilet fiyati 900 euro. turkiyede bir arada bulunmasi epey zor konusmacilara sahip. yaklasik 3bin tl'yi etkinlige ayirma imkanina sahip kisilerin ufkunu genisletecegi ise asikar
  • kasım ayı itibariyle 1 kişi bilet fiyatı 1300 € + kdv = 5237 ?
    öğrenci katılımı 250 € + kdv = 1007 ?

güncel kurdan hesaplanmıştır.
  • bir kaç gündür devam eden ve bugün de son günü olan etkinlik. youtube da canlı izleme, kaçırılan oturumları da tekrar izleme için videoları mevcut.

gerekli mi? çok kestiremedim. ama belli konularda kesinlikle dinlenmeli diye düşünüyorum. fakat pahalı bir etkinlik. attığın taş kurbağayı ürküttüğüne değer mi?.
  • bir kere daha şunu gördük ki bu tip organizasyonlar şekil olarak 10 numara, içerik olarak bomboşlar. 1300€ para alıp millete açık büfe yemek verene kadar doğru düzgün 3-4 tane konuşmacı getirseymişiniz. ayrıca o salonun hali nedir allah aşkına? konuşmacılardan tut dinleyicilere kadar herkesin enerjisini emen anlamsız bir kurulum. sahne desen değil, dekor desen hiç değil, anlamsız bir şey. bu sene wpp ajansları ve müşterileri sayesinde bir nebze civcivliydi. geçen sene kristali destekleyen wpp bu sene oradan elini çekince ne hale düştüklerini gördük. umuyorum ki önümüzdeki sene de brand week aynı duruma düşecektir. belki biraz akıllanırlar...
  • brand week istanbul 2017 için tanıtım videosu yayınlanmıştır.heyecan verici bir etkinliktir.
    tanıtım filmi
  • 800tl olan bilet fiyatları ile tuhaf hisler yaratmayı başarmış olan etkinliktir... 800tl ne yahu?! bruce dickinson konser için gel sahne önü bilet alayım ama bu olmadı be üstadım...
  • yalnız tanıtım filminde, rahmetli zeki müren'in geçtiği sahnede, "efsane olmak, sürüden ayrılabilmektir." cümlesi ile bir takım tuhaf duygular yaşamama vesile olmuştur. yine de 800 tl götünüze girsin.
  • zorlu performans sanatları merkezindeki etkinlik. etkinlik boyunca açık olacak olan tamamı fatih sinan şimşek‘e (nam-ı diğer gorilla) ait ico serigisini de gezmeyi unutmayınız. benden söylemesi valla çok şey kaybedersiniz.

sergi hakkında fikir sahibi olmak isteyenler için;

https://instagram.com/p/bbmkghnljc2/