• 10 mayıs 1987 doğumlu north carolina forveti. çok yönlü bir oyuncu, atlet, fiziksel özellikleri pozisyonu için ideal. chris bosh'ı anımsatıyor.
  • yüzde 68 ile şut atıp tüm ligde oyuncu verimliliği puanı sıralamasında (per) 10.sırada olmasına rağmen ligin sonuna gelirken daha 1000 dakika bile süre alamamış olan dallas mavericks oyuncusu. dikkat ediyorum kendisi yeterli süre aldığı her maçta kolay skor bulan, rahat ribaund alan ve oldukça yüksek blok sayılarına ulaşan bir oyuncu ama bırakın ilk 5 oyuncusu olmayı zaman zaman çok az dakika alıyor. bir uzuna göre 1.6 ortalama gibi çok az faul yaptığını da söylemek lazım. hani belki faulden dolayı süre alamıyordur diye düşünenler için. ya işin istatistik kağıdına yansımayan kısımlarında ciddi eksiği var ya da başka problemler var. istatistiğin bu kadar ön planda olduğu bir ligde çok daha fazla süre almalıydı bugüne kadar.
  • draft gecesinde jason richardson karşılığında golden state warriors'a gönderilmiştir.
  • 2007 nba draftinda charlotte bobcats tarafindan 8. siradan secilmi$ forvet. ma$allah tum draft forvet nerdeyse.
  • aralık 2011'den beri dallas forması giyen yontulmamış yetenek. dün gece boston'a karşı 23 sayı, 8 ribaundluk gayet iyi bir performans sergiledi. çok da genç olmadığından ilerde önemli bir oyuncu haline gelmesini öngörmek zor ama dediğim gibi o kumaşa sahip. ben yine de pek bir şey olacağını sanmıyorum kendisinden. iyi takas parçası olur ama. oradan oraya gezer.
  • önümüzdeki sezon dallas mavericks formasıyla boy gösterecek olan, kendini hala kanıtlayamamış uzun forvet.
  • dikine bu kadar yükseğe zıplayabilen ikinci birini izlediğimi sanmıyorum.
  • yine maverick olarak son entry'sini girdiğim helikopterimiz. takım lob city ünvanını clips'in elinden aldıysa senin atletizmin sayesinde aldı. ilk beş çıkabileceğin bi takıma gitmeyi hak ediyordun ve öyle de oldu.

o artık celtic.
  • şimdi de phoenix'e gönderilmiş. vay amk.

edit: phoenix'te iş yapar bu adam. şimdi oklahoma düşünsün.
hesabın var mı? giriş yap