şükela:  tümü | bugün
 • çok çok çirkin bir reklama sahip.
 • atasehir yani icerenkoy - kucukbakkalkoy de bilenlerin bildigi
  erenkoy gumrugunun karsisindaki tir parki olarak kullanilan alanda
  konut ve alisverismerkezlerinden olusan
  3 oda 1 salon dairelerinin 710 bin turk lirasi`ndan baslayan fiyatlariy satisa sunulmus emay insaat projesi.

  tanitim brosurlerinden de anlasiliyor niyetleri kadife kapli afilli felan.

  servet dusmani degilim ama bilemedim ne desem.

  edit : yalan olmasin 5 oda 1 salonlari 1 milyon 800 den baslatiyorlarmis.
 • ataşehir değil bildiğin küçükbakkalköyde emay inşaat ve erko inşaat taahhüt grubunun yapmakta olduğu içinde bir adet avm, konutlar, ve bir adet otelden oluşan proje. projenin tanıtım broşürlerine uygun bir proje olacak ise 17. katta terasınızda havuz keyfi yapabileceğiniz, canınız sıkılınca aşağı inip avmde sinemaya gidebileceğiniz bir proje. okuduğum bir habere göre gümrüğe ait arazilerde tokiye devrolacak olup, ataşehire ikame olacak yeni bir alan olacaktır küçükbakkalköy.
 • batmaya mahkum projedir efenim. şöyle izah edeyim: bu brandium adından da anlaşılacağı gibi pek seçkin markaların olduğu bir avm olacakmış. sankim istinye parkın sosyetik dükkanlarının olduğu kısım gibi bir yer hayal ediliyor. louis vuitton'lar marc jacobs'lar daha bilmem neler.
  bir kere ben bu markaların yerinde olsam allahın küçükbakkalköyünde mağaza açmam. hadi oldu da şaşırdım açtım, kimler gelip de oralardan alışveriş yapacak acaba? istinye park müşteriyi çekmedi, müşterinin neredeyse ayağına gitti. kemer country'dir zekeriyaköy'dür, demirciköy'dür, oralarda ne kadar villa sahibi varsa, onlar için düz ayak bir yer. levent-etiler-ulus üçgenine de yakın. üstelik istanbul'da banknot bloğu yere düşse eğilip almayacak zenginlikte ne kadar insan varsa avrupa yakasında oturuyor. ikoncanı, topçusu, popçusu istinye parkı mesken tuttu. şimdi bütün o magazin sayfaları karakterlerinin işini gücünü bırakıp küçükbakkalköye taşınacağını sanan varsa ben buna gülmem bile. yok canım bizim hedef kitlemiz anadolu yakası sosyetesi diyorsanız, ona da gülerim. sonunda 1 milyarlık trussardi kazakların sergileneceği dükkanlar sinek avlarken foodcourt'unda çoluk çocuk ve bakkalköy sosyetesi hamburger yiyecek. demedi demeyin.
 • dudullu-bostancı minibüs hattı üzerinde bulunan alışveriş merkezidir. bir ucunda mevcut erenköy gümrük, diğer ucunda ağaoğlu'nun yeni projesi my towerland bulunmaktadır. fahiş fiyatla yer pazaladıkları ve palladium alışveriş merkezine rakip olarak bilendikleri bilinmektedir.
 • deniz manzaralıymış evleri, bilbordlarda yazıyor. üşenmedim denize olan kuş uçuşu uzaklığı ölçtüm, yaklaşık 5 km. çok merak ediyorum manzarasını. bir de bu hesapla üsküdar'ın üçte ikisi aslında yalı dairesi diyebiliriz.
 • mevkisi açısından kabbak gibi içerenköy hatta direk kayışdağında bulunan, her yeni avm inşaatı gibi 30 kere açılış tarihi değiştiren, beni de bıktıran avmdir.
  ama tabiki yurdum insanı yeni avm diye saldıracaktır, hele yeditepe gençleri ooh mis onlar için, şimdiden evini bile alanlar olmuştur diye tahmin ediyorum.
 • 29 mart cuma günü açılışı yapılacak avm. an itibari ile birçok boş mağaza bulunmakta. açılışta hoş bir manzara olmayacak.
 • (bkz: brandium)
 • gümrükte bekleme yapan tır şoförlerinin oyalanması için biçilmiş kaftan bir proje.