şükela:  tümü | bugün
 • ev aletleri ve elektronik cihazlar üreticisi alman şirket. elektrikli traş makineleri ile de tanınır
  (bkz: thermoscan)
 • her cilde uyum saglayamayan tiras makineleri ureten firma.

  urettigi tiras makinalarinin kafasi yassi ve sadece iki acidan kesmeye elveren bicak yapisi ile ozellikle yuzde tras edilmesi zor bolgelerde (bkz: gidik) istenen aciyi yakalayamadigindan dogru durust kesemeyen, yuzunuz ve bogazinizdaki sakallarin tumu eger ayni yone ve asagiya degilse sizi mutlu edemeyen aletlerin ureticisi firma.

  urettikleri tiras makinalarinin yuz icin degil de epilasyon icin yuksek performans gosterdigi yorumunu yapinca icimden "yuze niyet, cuke kismet" demek gecerken, philips philishave ailesi konusunda lord aragorn ustadimizin genis tecrubeleri ile referans kabul edilebilecegini belirtme geregi hissederim.
 • elektrikli ev aletleri ureten firma.kahve makinalari oldukca basarili
 • yeni ütü reklamındaki tipe hasta olduğum marka. ilk anda köpeği ütülüyor izlenimi veriyor ki "aaahhh" dedim bile...
 • http://www.braun.com/tr.html adresinden türkiye sayfasına ulaşılabilen alman zerzavat firması
 • sonradan gelen edit:tansiyon ölçme aleti pille çalışmaktadır. küçük boyutuyla seyahatlere de kolaylıkla götürülebilir. kullanışlı bir alettir.
 • pek bilinmese de çok güzel analog fotoğraf makineleri vardır.
 • kesinlike tansiyon aleti konusunda sınıfta kalmış markadır.
  aldığımız en pahalı makina sürekli yanlış ölçtü, 2 ay sonra ölçmemeye başladı garantisi geçerli olduğundan yeni bir makina verdiler ve aynı şekilde o da 3 ay sonra error vermeye başladı.
  öte yandan da aldığım traş makinasından pek memnunum, fakat tansiyon aletlerinden uzak durunuz derim.
  o makinaya isyan edip aldığımız ise:
  (bkz: omron)
 • söz konusu tansiyon aleti ise eve sokulmaması gereken markadır kendileri. hani bişey alırsınızda boşa para verip evlat acısı gibi içinize oturur ya, işte braun marka tansiyon aleti almakta bu etkiyi yaratır kişide. resmen sokağa para atmış gibi hissetirir size. evde tansiyon aleti var gibi gözüksede aslında yoktur. bazen hiç ölçmez. talimatta der ki bileğinizi kalbin hizasında tutup, dik bir şekilde oturmanız gerekir sağlıklı ölçüm yapması için diye, ama dediği gibi de yapsanız asla ölçmez, tekrarlarca baştan basar bilekliğe havayı, tabi hala yaşıyorsanız zor bela ölçtüğünde de 5-3 gibi abuk bir rakam çıkarır. tansiyon düşüklüğünde biraz da haliniz varsa tansiyon aletini duvara fırlatarak tekrardan tansiyonunuzu normal seviyeye çıkarabilir, ama yüksek tansiyonunuz varsa ölüm sebebinizdir. şahsen bu entry'i okuyan er kişiye asla önermiyorum bu aleti.