şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çıkarandan düşünenden allah razı olsun diye her kullanışımda dua etmemi sağlayan ürün.. ürüne başta can acıtır, iyi alır mı bilmem diye şüpheyle yaklaşmıştım. bazı kullananların olumlu yorumunu okuyunca aman diyip, cıbızla almaktan iyidir heralde dedim.. o kadar rahat bişi ki.. 5 dakkada kaşlar bitiyor.. yalnız, pilleri çok çabuk bitirdiğinden şarj edilebilir pil aldım bikaç tane, onları şarj edip edip kullanıyorum.. yüzün tamamını almak isteyenler için kullanışsız olur. çünkü ürün başlığı ufak ve canı tabi ki biraz acıttığı için ufak bölgeler için mükemmel.. allah razı olsun braun.
  • tasarim faciasi. pil kapagi elle acilmiyor. tornavida ya da 25 kurus gibi bir sey lazim. o kadar uyduruk ki kucucuk bir plastik oyuntu yapmislar pil kapagina. 25 kurus ile acmaya calisinca plastigin uzerindeki yarik paramparca oldu, ustelik guc de uygulamadim. boyle kullanissiz bir sey tasarladiklarina inanamiyorum. pil kapagini acmak icin neden elden baska bir seye ihtiyac olsun ki? simdi gotursem kullanici hatasi falan derler. su anda pil kapagini acmanin imkani yok. ayrica da bozuk cikti calismiyor.
  • mükemmel alettir. en ufak bir acı vermiyor ve tüm yüzümde uygulamama rağmen benim hassas ve alerjik cildimde hiçbir sıkıntıya neden olmadı. performansı beklediğimden çok iyi, tüy bırakmıyor.

tek sorunu pilinin çabuk bitmesi. pil kapağıyla ilgili çok şikayet var ama bendeki model ışıklı aynası olan modeli ve aynanın ucu pil kapağını açacak şekilde tasarlanmış. (edit: asıl fırçasının arka tarafı açıyormuş).

keşke yıllar önce anlamsızcasına lazer epilasyona gitmeseymişim, bembeyaz cildimde yazın güneşte ortaya çıkan yanık izlerine neden oldu. bu alet çok daha pratik ve zararsız
  • yüzdeki tüyleri evde kolayca almak için müthiş ürün. tavsiye ederim hem de şiddetle.
    uyarılar:
    - ilk başta can acıtır, sonra alışılıyor ve tüyleri baya azaltıyor. ilk zamanlar kızarıklık fazla olabilir, kendinizi ona göre programlarsınız.
    - 3-5 kuruş fazla verip çantalı, ışıklı aynalı, peeling fırçalısından alın. aynası çok iş görüyor zaten.
    - aletten tüyleri temizlemek için verilen parçanın arka kısmıyla pil kapağını açıp kapatabilirsiniz.
    - çantasında her zaman kullanılmamış 2 adet pil bulundurun.
    - her kullanımdan sonra pili mutlaka çıkarın.
    - tüyleri doğru yöne doğru alın, en önemlisi bu.
  • allahım,hayatımda aldığım ve ben ne yaptığım dediğim tek ürün...

ki ben 12 yıllık donanımhaber ölücüsüyüm.tuvneralar ,şekerkızhamdiler ekölünden geliyorum,

25 kiloluk kedi mamalarına kampanyalı diye dört paket almış adamım,(kedim yok) gram vicdan azabı hissetmedim
    bilinçsiz tüketici sıfatına sokmadım kendimi

ama bu ürüne nasıl 150 tl lira verdim diye hala rüyalarıma girer ve en sonunda bozulunca braun denilen rezalet ötesi firma ile da tanışma şerefine nail oldum.

bimeksten 20 tl bipara kazandım,inanın bir yıl süre boyunca indirimli birşey bulamayınca artık dayanamadım reklamlarda gördüğüm (görmez olaydım )bu braun face denilen ürünü diğer sitelerden 10-20 lira ucuz görünce çeklede birleştirdim aldım.normalde hepsiburada'da 185 falandı ben 165+çekle 145e aldım.

neyse ürün geldi.
    -motoru kuvvetli değil,pek fazla dönmüyor
    -artı yılların donanımcısıyım kapatıp çalıştıramadım.öyle bir arka kapak koymuşlar ki allahım resmen çalıştırılmasın diye uğraşmışlar

hayatımda hiç bir aldığım malı geri göndermedim ki e-bay ,aliexpress,amazon,n11 ve hatta gittigidiyordan bile kimseyle sorun yaşamadım ki ben avantajixten dönen paralarla bile ,para kazanabilen bir kişiyim.
    neyse dursun kenarda zaten çekle-çükle aldığım için elimde kalsın dedim .

geçen ay, arada kabus gibi vicdan azabım sıkıştırmasıyla bu ürünü tekrar kullanmaya çalıştım saçma-sapan can yakıcı ve kılları alamayan, hatalı bir ergonomik tasarımı, falan filan yetersiz motor diye gene gider 5 liralık berberlerin kullandığı makineyle yanakları alırım da bunu gene kullanmam.

fakat bu sefer makine çalışmadı vicdan azabı direk devreye girdi

-ulan dedim bana iş çıktı ben bununla uğraşacam baktım ,garantisine 2 ay var

---------bundan sonrası rezalet içerir .rezalet başlıklarını beğenmeyenler okumayı kesebilir-----------------

braun denilen firmanın 1 aydır telefonunu açan yok.
    -sabah 9 da da açsan,14 de de açsan mesai dışı uyarısı yapıyor.
    -şikeyetvar yazdım bir sürü şikayet var ki ,artık bir daha bilmediğim bir ürünü şikayetvar.com dan yorum okumadan almam
    -braunu alman malı diyerek ,tok kapı fanlarının kulaklarını çınlatarak aldım.
    -şuan servis diye bir yere gittim gidene kadar 3 tane elektrikçi ''lanet olsun ,biz onlarla ilişimizi kestik dedi o elektrikçiden o elektrikçiye 3 basamakta gittim mario gibi another castle ,another castle sonunda buldum .
    servis dediğide sıvası bile olmayan 3 sınıf bir elektrikçi 2.el ürün falan satıyorlar galiba adam ağzında sigara
    hacım bunun gövde gitmiş değişecek dedi,ama kızılötesi mi bluetooth gözlüklerle baktı anlamadım,ama usta çözdü gövdede 80 tl bu arada ürün bir gövde ve başlık yane

küfür falan etmeden uzaklaştım oradan sonra da dedim ki ''kapağı çok aşırı dandik bari bu kapağını yeni alayım da belki temassızlık vardır ki ,çalışır'' diye umdum .gazoz kapağına benzeyen kapağa da 25 lira deyince aldım duvara attım ürünü

bu kadar dayanabildim kırıldı parçalandı falan

ya adamlar o kadar dandik bir arka kapak yapmış ki anlatamam iphone'un bozulan yeni kulaklık aldırma taktiğinde bu brauncu alamanlar nirvanayı denemişler ve 25tl diyorlar bildiğin plastik kapak için .

allahım arabamı sattığım dönemler araba cilası aldım vicdan azabı çekmedim
    kedim yok kedi maması aldım.
    oyunlarla aram yok gaming mauselar aldım
    kulaklıklarım var ,genede gidip kullanmayacağım wireless kulaklıklar alırım arada kullanır atarım kenara,
    giymeyip attığım çok para verdiğim gömlekler var gocunmadım

ama arkadaş bunu aldığım güne lanet olsun zaten parçaladım vurdum duvara.

tanım:alanında aldıranında ,tasarlıyanında,o arka kapağı oraya koyanında,fason üretiminde katkıda bulunanında,bunu üretirken eritilen plastiği kalıba dökeninde döktüreninde ,bu ürünü reklam yapanın da yaptıranın da,internet mağazasın da satanın da sattıranın da allah bin bir türlü belasını versin dedirtecek kadar değişik bir kişisel bakım ürünü.
  • pil kapağı için
    https://www.youtube.com/watch?v=3ryvc8a-y1y

azalan pil sorunu için
    https://www.youtube.com/watch?v=a-tz4u9pr5g

diyeceğim ürün..