şükela:  tümü | bugün
 • chromium tabanlı kendinden adblock'lu chrome benzeri ama bence daha güzel olan tarayıcı. https://www.brave.com/

  bu arada garip bir sistemi var. tarayıcı reklamları engellediği için, kullanıcılar desteklemek istediği siteye brave payment yardımıyla finansal olarak destekleyebiliyor. henüz beta aşamasında sistem tutar mı emin değilim. hakkında bilgi: https://www.brave.com/publishers/

  bu arada mobil applikasyonu da ateş ediyor. bir deneyin bence...
 • hic stabil olmayan tarayici. electron tabanli oldugunu dusunuyorum. siz de boyle bi tarayiciyi bikac saatte yapabilirsiniz.
  https://electron.atom.io/

  chromium tabanli oldugu icin developer tools falan direk chrome ile ayni. o yuzden guzel. zaten kim kendi js engine'ini yaziyor ki bu devirde. bandwidth measurementlari da guzel, site ne kadar mb falan. ama tabler arada kilitleniyor, kapanmiyor, pinler unpin olmuyor, boyutu asiri buyuk her electron appi gibi. ılla alternatif ariyorsunuz vivaldi'yi tavsiye ederim.
 • sözlük ve youtube'da reklam yerine sayfanın orta göbeğine büyükçe bir boşluk bırakan tarayıcı. chrome ve adblocker kullanırken böyle bir şey ile karşılaştığımı hiç hatırlamıyorum. ayrıca komik fakat sinir bozucu bir ayrıntı var ki defalarca denedim, hep aynı şey oldu; akıllı bkz verirken tüm sekmelerle birlikte tarayıcı çat diye kapanıyor, tekrar açınca tüm sekmelerle beraber geri dönüyor. çok manasız.